Skocz do zawartości

Strzyżów - Wyciąg i stok


matiass777

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie największym plusem jest, że mam do niego niecałe 40km więc na wypady w tygodniu starczy. W sumie całkiem przyjemny ośrodek. Jest dużo do wyboru. Do nauki jazdy po prostu świetny. Duży stok ma 500m i jest według mnie średni. Jeśli masz blisko do Strzyżowa to polecam bardzo. Na dłuższy wyjazd się nie nadaje. Więcej informacji na oazaski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A jak oceniacie poziom trudności stoku?

Płasko, płasko, płasko, płasko, ostatni fragment i tak krótkiego stoku jest trochę bardziej stromy. Jeśli masz więcej czasu niż jedno popołudnie to już lepiej odwiedzić Krynicę. Z Rzeszowa może troszkę dalej, ale warunki i stopień trudności stoków nieporównywalny. Strzyżów jest idealny na popołudniowe szusowanie, lub dla mocno początkujących narciarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dzisiaj popołudniu byłam w Strzyżowie ...było super... troche muld już było ale później ratraki przejechały sie po stoku i super!!:) Popołudnie minęło cudnie ..gorzej z zakończeniem :mad:...ktoś ukradł lub zniszczył nam lusterko boczne od Passata Kombi(okaże sie jutro po dokładnych oględzinach bo po lusterku ani sladu ). Stał na parkingu ale na samym końcu :confused: Nie dość ,że koszta nowego(w Kasinie karnet 4-dniowy:) ) to jeszcze trzeba było wracać bez lusterka od strony kierowcy..oczywiście szczęście nas nie ominęło i pare kilometrów za Strzyżowem "...dokumenty do kontroli ...aaaa lustereczko gdzie?..dzieki i tu ukłon w strone wyrozumiałej Pani policjant:)...obyło sie bez kłopotów Ale na stoku miło :) i Pani w barze też P.S. Logan

Nie polecam uczącym się, 1/3 stoku stroma i jest wąsko.

Nie zgadzam się ! Wąsko jest na nartostradzie ale na tym głównym jest szeroko i prosto !(nachylenie średnio ok 20%)

Użytkownik sally67 edytował ten post 07 marzec 2011 - 09:18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...