Skocz do zawartości

Palenica w Szczawnicy


prezes_3lo

Rekomendowane odpowiedzi

czyli rozumiem że na tym pierwszym od lewej, ostatnim w rządku i na środkowym to jest dwójka? Jak tak to w zasadzie nic strasznego, bo po czymś takim jeździłem. Jak karnet obowiązuje na całą górkę to mogę się potem przenieść na tą rodzinną. A tak w ogólę to fajne fotki (zwłaszcza ta właścicielki aparaciku :D ), zrobić dobre zdjęcie zimowej scenerii to nie taka łatwa sztuka. A ze spotkaniem to nie wiem, bo wypad będzie pewnie dopiero pod koniec lutego, ale tak to jest jak się studiuje i ma się sesje na karku. Wątpie że uda nam się zebrać na koniec miesiąca. A co do tych cen to gdzieś na forum znalazłem temat o tym i właśnie tam byłą dyskusja jak to będzie wyglądało w tym roku, ale nikt niczego nie był pewien, no chyba że to tyczyło się tamtego roku, bo powiem szczerze nie zwróciłem uwagi na datę)

Użytkownik prezes_3lo edytował ten post 02 grudzień 2009 - 22:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... A te dzieci to ile już jeździły że je puściłeś na coś takiego? ...

jeździły ~ 3-4 dni na "oślej łączce", codziennie po godzince z instruktorami (zresztą ze Szczawnicy :eek: ) To instruktorzy zabrali dzieci na stok, sam byłem zaskoczony, jak je zobaczyłem :D A jak następnego dnia zmieniłem ich prymitywny sprzęt na wypożyczany, to spotkaliśmy się na odcinkach czerwonych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździły ~ 3-4 dni na "oślej łączce", codziennie po godzince z instruktorami (zresztą ze Szczawnicy :eek: ) To instruktorzy zabrali dzieci na stok, sam byłem zaskoczony, jak je zobaczyłem :D A jak następnego dnia zmieniłem ich prymitywny sprzęt na wypożyczany, to spotkaliśmy się na odcinkach czerwonych

O lol, ja wiedziałem że dzieci nie mają czasami zahamowań, ale coś takiego? Normalnie bym uznał że mi ktoś ściemę wciska.. A apropo oślich łączek to jak ja byłem pierwszy raz na nartach (to było w Witowie) to miałem trochę ubawu. Dość ładna pani instruktor, a za nią w idealnym wężyku jechała grupa, złożona z 5 dzieciaków w wieku przedszkolnym... Fajnie to wyglądało. Ale z drugiej strony było mi wstyd, jak dwóch miejscowych (po głosie wyczuwając) dzieciaków śmigało sobie tak po prostu na krechę, a ja się tam męczyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździły ~ 3-4 dni na "oślej łączce", codziennie po godzince z instruktorami (zresztą ze Szczawnicy :eek: ) To instruktorzy zabrali dzieci na stok, sam byłem zaskoczony, jak je zobaczyłem :D A jak następnego dnia zmieniłem ich prymitywny sprzęt na wypożyczany, to spotkaliśmy się na odcinkach czerwonych

Wini a czemu takie zdziwko że instruktor ze Szczawnicy??:) to źle??:) to tylko potwierdza że instruktor dobra rzecz:) prezes nie jest źle jak jesteś choć trochę ambitny i nie boisz się to myślę że sobie poradzisz. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...