Skocz do zawartości

Kask narciarski - firmy.


Zordon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłbym sobie nowy kask, tylko szukam czegoś oryginalnego ( niepowtarzalnego na stoku :) ). Chciałbym prosić o pomoc w zakresie podania mniej znanych firm, które oferują kaski narciarskie. Obowiązkowo twarde ucho, kaski bardziej zjazdowe. Znam już na wylot - uvexy, cebe, salomon, atomic, rossignol, blizzard, dainese,alpina, podoba mi się scott wc comp rc, briko indian (najładniejszy, cena mnie dobija), briko stratos evo :). Jeszcze jakieś propozycje firm lub namiarów na sklepy które posiadają wymienione modele w przystępnych cenach? Pozdrawiam :) PS. aha jeszcze marker cheetah ale też cena zaporowa :(

Użytkownik Zordon edytował ten post 23 listopad 2009 - 14:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłbym sobie nowy kask, tylko szukam czegoś oryginalnego ( niepowtarzalnego na stoku :) ). Chciałbym prosić o pomoc w zakresie podania mniej znanych firm, które oferują kaski narciarskie. Obowiązkowo twarde ucho, kaski bardziej zjazdowe. Znam już na wylot - uvexy, cebe, salomon, atomic, rossignol, blizzard, dainese,alpina, podoba mi się scott wc comp rc, briko indian (najładniejszy, cena mnie dobija), briko stratos evo :). Jeszcze jakieś propozycje firm lub namiarów na sklepy które posiadają wymienione modele w przystępnych cenach? Pozdrawiam :) PS. aha jeszcze marker cheetah ale też cena zaporowa :(

dobre kaski obecnie zawieraja kevlar i wlokna weglowe wiec cena jest sluszna. zobacz POC i Smith chociaz ceny tez beda wysokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłbym sobie nowy kask, tylko szukam czegoś oryginalnego ( niepowtarzalnego na stoku :) ). Chciałbym prosić o pomoc w zakresie podania mniej znanych firm, które oferują kaski narciarskie. Obowiązkowo twarde ucho, kaski bardziej zjazdowe. Znam już na wylot - uvexy, cebe, salomon, atomic, rossignol, blizzard, dainese,alpina, podoba mi się scott wc comp rc, briko indian (najładniejszy, cena mnie dobija), briko stratos evo :). Jeszcze jakieś propozycje firm lub namiarów na sklepy które posiadają wymienione modele w przystępnych cenach? Pozdrawiam :) PS. aha jeszcze marker cheetah ale też cena zaporowa :(

Ted Ligety jezdzi w odpalonych kaskach, ktore firmuje swoim nazwiskiem, czy tez sam produkuje :) Marka "Shred" (takze gogle) - ale te ktore widzialem unalbym za ...dosc paskudne :) Tyle znalazlem - ceny niczego sobie :) http://www.ceneo.pl/...d_P0-188896.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ted Ligety jezdzi w odpalonych kaskach, ktore firmuje swoim nazwiskiem, czy tez sam produkuje :) Marka "Shred" (takze gogle) - ale te ktore widzialem unalbym za ...dosc paskudne :) Tyle znalazlem - ceny niczego sobie :) http://www.ceneo.pl/...d_P0-188896.htm

Dzięki :) ten pierwszy shred niezły ale za tą kasę to wolę jednak briko indiana - piękny... Szkoda, że nie ma replik o takim wyglądzie, a niekonieczenie z kevlaru... A te poc mimo, że drogie to moim skromnym zdaniem wyglądają jak ping-pongi, design tragiczny, smith natomiast niestety ale same miękkie uszy w ofercie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) ten pierwszy shred niezły ale za tą kasę to wolę jednak briko indiana - piękny... Szkoda, że nie ma replik o takim wyglądzie, a niekonieczenie z kevlaru... A te poc mimo, że drogie to moim skromnym zdaniem wyglądają jak ping-pongi, design tragiczny, smith natomiast niestety ale same miękkie uszy w ofercie

za wyjatkiem tego http://www.backcount...t/SMI0477M.html to byl jedyny smith nad ktorym sie zastanawiam..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyjatkiem tego http://www.backcount...t/SMI0477M.html to byl jedyny smith nad ktorym sie zastanawiam..............

Dziękuje ale trzymam się tras, nie jeżdżę na tyczkach, kask z gardą nie jest mi do niczego potrzebny, nie dość, że cena nie na moją kieszeń to jeszcze za bardzo się z motocrossem kojarzy:). Dzięki za mivide niezłe te kaski, muszę się rozglądnąć za nimi. Natomiast wszelkie irokezy, rogi itp to dla dzieciaków, reszta moim zdaniem w czymś takim na stoku to tzw "wieś 100%" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś nad malowaniem kasku? Oczywiście u fachowca, aerografem. Wzór nie musi być "wieśniacki" ;)

Nie myślałem :) trochę źle mnie zrozumieliście, nie chcę za wszelką cenę wyróżniać się na stoku (tzn chcę ale perfekcyjną techniką jazdy, nie kaskiem), tylko mieć kask mniej popularny ale za to bardzo race'owo wyglądający :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.p...010_roz_60.html może coś w ten deseń? Osobiście jeszcze nie widziałem na stoku.

Hah no właśnie kask bode millera do nart by mi pasował ;) tylko, że ta cena... kolor zielony nie pasuje do niczego, ale genialny jest taki sam tylko z innym malowaniem - briko indian. Pieniądze by się znalazły ale mimo wszystko żal mi dawać tyle za kask :/. Natomiast jeśli chodzi o red to zastanawiam się skąd tyle zachwytu, modele oklepane, żadnego z twardym uchem itp :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś nad malowaniem kasku? Oczywiście u fachowca, aerografem. Wzór nie musi być "wieśniacki" ;)

Znam takiego jednego co malował, i to nie u fachowca. Chyba taki fajny kask... CEBE Spyner? Czy jakoś tak.... I nawet bez wieśniackich wzorków, ale efekt i tak był.... uuuh :D:D Jaro, też go znasz, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...