Skocz do zawartości

Poszukiwany/poszukiwana - dobry instruktor w Szklarskiej


marioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję sprawdzonego instruktora w Szklarskiej Porębie lub bliskiej okolicy. Potrzebuję kogoś naprawdę dobrego dla żony, która jak do tej pory nie miała butów narciarskich na nogach, co więcej, wcale nie ma ochoty uprawiać sportów zimowych bo nie lubi śniegu, mrozu i zimy ale zgodziła się spróbować :D. Dlatego potrzebuję kogoś, kto NAPRAWDĘ potrafi sprzedać bakcyla. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo chciałbym móc wyjeżdżać na narty całą rodziną, a nie tylko z synem. Boję się, że to może być jedyna okazja "ugryzienia" tematu i jeśli teraz się zrazi to już nie będzie sensu próbować. Dlatego podkreślam: powinien to być ktoś, kto swoim entuzjazmem, doświadczeniem i umiejętnościami dydaktycznymi potrafi obudzić miłość do nart u największego latoluba :). Jestem w stanie to naprawdę docenić ;), myślałem o kilku lekcjach (2-3 x 2godziny). Okoliczności będą może mało sprzyjające ze względu na obłożenie stoków w terminie okołosylwestrowym (27.12-03.01) ale liczę, że znajdą się do nauki jakieś ośle łączki, niekoniecznie pod Szrenicą. Za wszelką pomoc będę oczywiście wdzięczny a jeśli plan zakończy się sukcesem, osobie pomocnej obiecuję dużego łyskacza (czy co tam kto woli). Pozdrawiam marioo PS. Jeśli po tej próbie moja żona będzie nadal chciała uczyć się narciarstwa, instruktor też może liczyć na solidnego bonusa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok będzie okrutny, ale na oślich łąkach miejsce zawsze się znajdzie. Udaj się kolego na wyciąg orczykowy Pietkiewiczówka ( blisko centrum ) i pytaj o pana Jurka. Gośc niesamowity jako instruktor! Spokojny, cierpliwy, ułożony i sympatyczny. Ma podejście do nowicjusza jak marzenie. Były zawodnik. Mój syn - straszny szałaput - u niego terminował. Facet świetnie go "poukładał' i utrwalił pozytywne odruchy. Polecam z czystym sumieniem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok będzie okrutny, ale na oślich łąkach miejsce zawsze się znajdzie. Udaj się kolego na wyciąg orczykowy Pietkiewiczówka ( blisko centrum ) i pytaj o pana Jurka. Gośc niesamowity jako instruktor! Spokojny, cierpliwy, ułożony i sympatyczny. Ma podejście do nowicjusza jak marzenie. Były zawodnik. Mój syn - straszny szałaput - u niego terminował. Facet świetnie go "poukładał' i utrwalił pozytywne odruchy. Polecam z czystym sumieniem. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - zapraszam.

blisko centrum, ale w jakiej miejscowości?bo ja mam dokładnie ten sam problem co kolega marioo,a w mieszkam niedaleko jeleniej góry.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blisko centrum, ale w jakiej miejscowości?bo ja mam dokładnie ten sam problem co kolega marioo,a w mieszkam niedaleko jeleniej góry.pozdro.

Pytał o Szklarską Porębę i tego tyczy odpowiedź. Na Łysej Górze blisko Jeleniej jest szeroka, bardzo sympatyczna trasa. Wymarzony teren dla początkujących. Jedyne dane na temat wspomnianego instruktora p. Jurka to załączone zdjęcia. Widywałem go regularnie co sezon, zawsze zamieniliśmy kilka słów z uśmiechem.

Załączone pliki

  • Załączony plik  JUREK1.pdf   140,42 KB   108 Ilość pobrań
  • Załączony plik  JUREK2.pdf   151,34 KB   65 Ilość pobrań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzięki Yukisan, będę szukał tego pana, ale może ktoś z doświadczonych forumowiczów (wszak instruktorów Ci u nas nie brakuje :)) będzie w tym czasie w okolicy i chciałby powalczyć z wymagającym wyzwaniem :D? W każdym razie, pomimo odwilży, jestem dobrej myśli bo ładne ciuchy już kupione, więc jest jakiś krok we właściwym kierunku :) Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku marioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pytał o Szklarską Porębę i tego tyczy odpowiedź. Na Łysej Górze blisko Jeleniej jest szeroka, bardzo sympatyczna trasa. Wymarzony teren dla początkujących. Jedyne dane na temat wspomnianego instruktora p. Jurka to załączone zdjęcia. Widywałem go regularnie co sezon, zawsze zamieniliśmy kilka słów z uśmiechem.

Podłączę się również do tematu. Chciałbym moje córki oddać też w fachowe ręce. Dzięki za namiary i fotki :). aktualizacja: Poszukałem w necie namiarów na Pietkiewiczówkę i są tutaj.

Użytkownik profesorfalken edytował ten post 24 luty 2011 - 12:00 aktualizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...