Skocz do zawartości

ATOMIC BETA RACE GS 9.21 dla 5/6 poziom?


Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam nowego posta poniewaz chcialbym zadac konkretne pytanie o ta narte. Czy polecilibyscie dla faceta 180cm 85kg lubiacego predkosc, ale tez wazna jest zwrotnosc, szvczegolnie ze na narty jezdze do polski lub czech. Jazdy na krawedzi dopiero sie ucze, najczesciej jade slizgiem, glownie ze wzgeldu na warunki lod muldy itp. Czy ta narta da mi mozliwosc rozwoju ale rownoczesnie nie umecze sie na niej? http://www.allegro.p...stan_od_ss.html Mam juz jedna opinie od forumowicza ze odradzalby mi te narty min ze wzgledu na slabe taliowanie. Przyznaje ze narta mi sie podoba i wydaje mi sie ze jest rozwojowa jak dla mnie. Kupilem juz buty salomon x wave 80 flex. Z gory dzieki za jakiekolwiek wypowiedzi i moze propozycje innych nart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta Race jak sama nazwa mowi to narty "zawodnicze", a przynajmniej aspirujace do tego miana;) Przy poziomie 5/6 to nie sa narty poki co dla Ciebie. Powinienes szukac czegos dla sredniozawanowanych, tymbardziej ze mowisz, ze uczysz sie dopiero jazdy na krawedzi. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czy te atomici pojada slizgiem? A jesli sa zbyt twarde to jakie mi polecacie tak do 700zl , kupie najpewniej uzywane. Jezdze juz z predkosciami 50-60km/h A jazda na kraweddziach to moim zdaniem czysta jazda na krawedzi gdzie za narta zostaje waski rowek, ja mozna powiedziec jade taka polkrawedzia. Naturalnie ze jak skrecam i zewnetrzne kolano dogne do srodka to inicjuje skret ktory wywoluje krawedz ale wg mnie to nie jest jeszcze to.

Użytkownik Norbi edytował ten post 05 luty 2009 - 21:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czy te atomici pojada slizgiem? A jesli sa zbyt twarde to jakie mi polecacie tak do 700zl , kupie najpewniej uzywane. Jezdze juz z predkosciami 50-60km/h A jazda na kraweddziach to moim zdaniem czysta jazda na krawedzi gdzie za narta zostaje waski rowek, ja mozna powiedziec jade taka polkrawedzia. Naturalnie ze jak skrecam i zewnetrzne kolano dogne do srodka to inicjuje skret ktory wywoluje krawedz ale wg mnie to nie jest jeszcze to.

Slizgiem pojedziesz i na tej i na byle jakiej narcie. DRM ci konkretnie odpowiedzial, ze nie będzie to narta rozwojawą, tym bardziej ze uczysz się jazdy na krawędziach. Są do tego bardzie przyjazne i latwiejsze narty:D Szukaj nart z grupy dla sredniozaawansowanych, z promieniem skrętu 13-16m, dlugosci 165cm.;) A ze jezdzisz z prędkoscią 50-60km, to o niczym nie mowi, wazne jest jak z tą prędkoscią umiesz jechac.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Szkoda kasy na te narty ze zdjecia , pojezdzisz sezon i zmienisz sam zobaczysz . Nie jestem znawca ale popatrz na cos typu allround np elan magfire 78 ti lub volkl tigershark 12 foot no i jak lubisz pojechac szybciej min narty 168cm Te narty sa drogawe ale starcza ci na ladnych kilka lat a i bedziesz mial radoche a nie sie meczyl na stoku, a tak kupisz badziewie z allegro i sie rozczarujesz i na drugi sezon zmienisz a te rzucisz w kat. Wybacz ale za 500zl to spodnie narciarskie moze kupisz ale narty do pojezdzenia raczej nie. Lepiej dolozyc i uzbierac i kupic cos porzadniejszego po ty by miec radoche na stoku a i pamietaj ze narty race sa bardzo wymagajace i napewno nie kosztuja 500zl , wiec skoro nie jezdzisz zawodniczo to po co narty race sl czy gs . Narty ktore widac w np inter sporcie niby race za 1500zl to kpina poprostu wala na nich znaczki sl czy gs po ty by przyciagnac klienta . Chyba nie wierzycie ze np fisher zrobi z najlepszych materialow narte sl i sprzeda ja za 1200 zl bo jeszcze sklep musi zarobic Takie narty to masowka dla sklepow typu makro. Wejdz na strone atomica i wybierz narte sl i wybierz dilera przez ktorego atomic sprzedaja to zobaczysz cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Faktycznie moze troche przesadzilem , fakt nie sprawdzalem atomic natomiast sprawdzalem volkl czy elan i ceny za narty race z 09 rok to od 800 usd w gore czyli jakies 2,5 tys zl . Piszac o nartach race mialem bardziej namysli te narty komorkowe do jazdy zawodniczej . Przyznaje jednak racje ze i sa tansze narty race niezawodnicze dla amatorow bialego szalenstwa. Spotkalem sie rowniez w sklepach cos ala makro np z nartami salomon (fakycznie robione przez salomon) ale w katalogu salomona ich nie bylo . Spytalem sprzedawcy o co biega -powiedzial mi ze firmy narciarskie np salomon czy k2 oprocz sprzetu katalowego robia sprzet z nizszej polki specjalnie na zamowienie sieci danego sklepu - narty te nie sa skatalogowane wiec wlasciciel sklepu moze uzgadniac kolorystyke czy nazewnictwo np fire race czy fire sl by skusic klienta na tanie narty i tak czesto pisze race sl a material narty to zwykly kompozyt gietki jak guma. Zreszta z butami jest podobnie kupilem w takim sklepie buty nordica no myslalem ze katalogowe ale nie sprawdzilem oznaczen bo w tych marketowskich byla taka sama nazwa co na katalogowych ale numer calkiem inny I dodana literka no i okazalo sie ze moje buciki robione w chinach a index flex to 45 zamiast 80 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o nartach nowych, na ktore mnie nie stac, a uzywane mozna juz kupic taniej. pytanie tylko jakie? Nie musza byc tegoroczne, przeciez to kwestia mody a mi bardziej zalezy na jakosci. Czyli rdzen drewniany i narta w miare zwrotna ale taka ktora pojedzie bez problemow 50-60km/h. To wszystko czego oczekuje. Kolezanka ostatnio w skiteamie kupila nowe dynastary drive x za 325zl z sezonu 06/07 ale to piankowy rdzen wiec za miekkie jak na narty rozwojowe dla mnie. Czekam na propozycje uzywanych nart, jesli bedzie jakas okazja za 700-800zl to sie zastanowie...wiec budzet w miare plynny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi chyba nie 60 km na godz chcesz jechac a 6 km na godz tymi uzywanymi nartami . Wiec skoro takie masz podejscie do jazdy ze chodzi ci o szybkosc to lepiej nic nie kupuj , sorry ale przy twoich umiejetnosciach to pol biedy jak walniesz w drzewo na badziewiastych nartach ale pomysl ze mozesz wiechac w innych narciarzy albo dziecko . Pozdrawiam

Użytkownik carbon edytował ten post 08 luty 2009 - 01:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym napisal ze jezdze 3 sezony czy cos by sie zmienilo? co ta roznica, ile lat masz prawko? ja np 10 czyli dluzej niz kubica i co czy ja jestem mistrzem F1? Moja kolezanka jezdzi juz 3 lata i dsalej pluzy. Pisze o predkosciach przy ktorych jade bezpiecznie, po to zeby okreslic jakich nart potrzebuje a nie po to zeby sie chwalic lub by slyszec tego typu puste komentarze. Wlasnie widze ze kolega wyedytowal te glupie docinki, chociaz to...

Użytkownik Norbi edytował ten post 08 luty 2009 - 01:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...