Skocz do zawartości

neox 412


hollly

Rekomendowane odpowiedzi

usłyszałem dziś opinie, że wiązania neox 412 dodawane do kompletu atomic sl12 są odlewane z jakiegoś materiału, który bardzo łatwo uszkodzić. Ponoć wystarczy zahaczyć-uderzyć butem i już część odłamana. Może ktoś to zweryfikować ? czy rzeczywiście tak jest ? jak wiecie wybieram pomiedzy wc sc, omeglassem i sl12 i chyba szukam dziury w całym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to chyba jakaś beznadziejna plotka. Wiązania Neox412 do nart SX, czy SL są zawsze takie same, a firma Atomic nie pozwoliłaby sobie na wpuszczanie "szmelcu" w obrót. Nie wiem z jakich źródeł to słyszałaś, ale jestem przekonany, że to nieprawda... pozdrawiam:) P.S. ...i zapewniam Cię, że każde wiązanie Neox412 jest odlewane z tego samego, trwałego materiału...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Atomic robił felerne wiązania to fakt, ale o ile osobiście wykończyłem sprężyny w jednym modelu, to o tyle nie udało mi się uszkodzić samej konstrukcji... Poza tym wydaje mi się, że Atomic ostatnio zadbał nieco o wiązani, bo to już trochę obciach był, żeby do jednych z najlepszych nart można było montować tylko jedne z najgorszych wiązań (no, może trochę przesadzam). Poza tym już szczególnie wiązania do nart sportowych powinny być szczególnie wytrzymałe. Podsumowując: jakoś nie wydaje mi się to realne, żeby znowu Atomic miał "wpadkę" przy wiązaniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem panikujesz... Ja mam neoxy 310, czyli teoretycznie model niżej, bo 412 ma więcej wstawek aluframe. Jeździłem przy mrozie -20, zaliczyły kilka potężnych gleb, tak że ledwo sie mogłem pozbierać, a wiązania dziewicze. Później jeżdziłem w temperaturach oscylujących koło 0 do +5stopni. Są w stanie prawie idealnym... Moim zdaniem to jedne z lepszych wiązań na rynku. Tak szczegółową regulację wiązania trudno znaleźć u konkurencji. A co do jakości się nie bój. Atomic szmelcu nie robi:) POTWIERDZONE !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawe kto rozsial panike z tymi wiazaniami, bo jakos mi sie nie chce wierzyc ze atomic pozwala sobie na chlam przy tak wielkiej obecnie konkurencji, sam niedawno zakupilem metronki z tymi wiazaniami i nie wydaje mi sie zeby cos w nich bylo nie tak, ale jakby co to od czego jest gwarancja:) Jak tylko przetestuje wiazania to napisze swoje wrazenia z jazdy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...