Skocz do zawartości

Pęknięta narta pod wiązaniem


redsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ostatnim wyjeździe w Korbielowie ;) pochulaliśmy trochę ;) i nie wytrzymała chyba nartka. Prosiłbym Was o popatrzenie na fotki i stwierdzenie czy da się coś z tym zrobić i czy ew. można to zareklamować jako że Nartki są na gwaqrancji a ja byłem dosłownie 8 raz na nich - Narta to Blizzard IQON 6.9 poniżej wklejam fotki :) Z góry dziekuję za odpowiedzi. Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostra jazda była :) Musiałeś mocno w jakiś kamień przywalić.Na podstawie zamieszczonych przez Ciebie zdjęć mogę powiedzieć że jest szansa to zrobić.Najprawdopodobniej nie jest złamana tylko pękła zewnętrzna powłoka narty,krawędz wbiła się do wewnątrz.Można spróbować ją wyklepać do pierwotnego stanu a jeśli się to nie uda to trzeba wyciąć i wstawić nową.Oczywiście wklejka i ostrzenie .Koszt naprawy około 150zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamyk ?? to była lawina kamieni ;) ostatni raz byłem w Korbielowie ;) dobrze chociaż ze można to porobić pytanie jest takie lepiej zrobić i jeździć do końca sezonu ... czy zaorać narty do końca ;) i kupić nowe ( jeżdżę raczej rekreacyjnie, wolno ) czy po wycięciu i wklejeniu ( przy założeniu że rdzeń jest ok ) pojeżdze dłużej niż sezon ?:) P.S na nartach w takim stanie jeździłem później jeszcze 3 h :) i nic sie nei pogorszyło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogorszyć się dopiero może bo narta była po uszkodzeniu otwarta ,do środka weszła woda i potem trochę mrozu i się ładnie sama uszkodzi:) Trzeba miejsce uszkodzenia wyciąć jak na wklejkę ,zobaczyć w jakim stanie jest narta wew i jesli rdzeń ok i da sie wyklepać krawędz to trzeba wklejkę i naostrzyć.W oparciu o klej na gorąco nie ma szans na uszkodzenie w tym miejscu chyba że pojedziesz w jeszcze większe kamienie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na ostatnim wyjeździe w Korbielowie ;) pochulaliśmy trochę ;) i nie wytrzymała chyba nartka. Prosiłbym Was o popatrzenie na fotki i stwierdzenie czy da się coś z tym zrobić i czy ew. można to zareklamować jako że Nartki są na gwaqrancji a ja byłem dosłownie 8 raz na nich - Narta to Blizzard IQON 6.9 poniżej wklejam fotki :) Z góry dziekuję za odpowiedzi. Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

rozumiem ze wszyscy cie chca pocieszyc dla mnie to ZLOM niestety i zaden normalny producent ci reklamacji nie uwzgledni przykro mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że z tej nartki już nic nie będzie, powłoka została otwarta, jak przedmówcy napisali woda na pewno weszła i załatwi rdzeń, jak wiadomo drewno zmienia swoje parametry w zależności od wilgotności, bardzo wątpię żeby było możliwe odtworzenie właściwości narty, nie mówiąc o utrzymaniu jej parametrów po wklejkach. Jak dla mnie , jazda na nartach z tytułu rożnych niespodzianek spotykanych na stoku jest wystarczająco niebezpieczna, więc po co potęgować te niespodzianki uszkodzoną nartą która nie wiadomo jak się zachowa? Myślę że leczenie ewentualnej kontuzji będzie droższe jak kupno nowych nartek.... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) tutaj chodzi o to że ja jeżdżę rekreacyjnie ;) chciaałbym jeszcze w tym sezonie pojeździć ;) zobaczymy .. planuję ją oddać do zrobienia dam jakiś czas później info co ile i jak ;) i jak długo na niej pojeździłem :). Dziękuję za wszelkie informację i rozumiem Was że lepiej jest kupić nową nartę ale nie stać mnie na to żeby co 11 miesięcy ;) czy 8 wyjazdów kupić nową nartę :). Pożyjemy zobaczymy dzięki za info :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...