Skocz do zawartości

kwatera w kaprun lub zell am see


merman

Rekomendowane odpowiedzi

jak się jeździło? dużo śniegu? zastanawiamy się czy w piątek nie ruszyć waszym tropem...

byłem tam 3 dni temu... właśnie ostatniego dnia dosypywało :D... śniegu na stokach było w miarę dużo, ale momentami robiły się przetarcia.... Co noc armaty szaleją na stokach, więc sądzę, że przetarcia powinny już zniknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to kolega odpowiadał za zakwaterowanie i on miał kilka wybranych adresów ale wszystko było niezobowiązująco, bo okazało się, że problemu z zakwaterowaniem nie będzie, wszak to jeszcze nie sezon. ... a tą w/w podaną kwaterę znaleźliśmy tak spontanicznie. Po prostu jadąc przez osiedle, babka odśnieżała przed domem - zapytaliśmy i ..... zamieszkaliśmy. Cena jaka płaciliśmy to, tak jak podałem wyżej 20e ze śniadaniem. Myślę, że nie będziecie mieli kłopotu z zamieszkaniem u tej Pani, Ona ma jeszcze jeden dom obok, tylko wówczas na śniadanko nie da się iść w kapciach. jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jade tam w lutym bede mieszkal w tej dzielnicy Schüttdorf hotel bernhofer pytanie jak daleko jest do wyciagow podobno ma byc 500 m z hotelu ale na mapie jest trasa tory cza tunel nie wiem co to jest moja obawa jest taka czy nie trzeba bedzie jezdzic do okola dzieki za odpowiedzi pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pit3 1. opcja śniadanko w cenie kwaterki a obiadokolacja w miarę rozwoju sytuacja w danym dniu / złamie się pogoda i już będziesz musiał skorygować plany. 2. nie wiem tomal praktycznie będziesz widział z swoich okien stoki / wg. mnie nie będziesz musiał męczyć autka, chyba, że będziesz chciał pojechać gdzieś indziej. .... tunele, przejścia, kładki - tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pit3 1. opcja śniadanko w cenie kwaterki a obiadokolacja w miarę rozwoju sytuacja w danym dniu / złamie się pogoda i już będziesz musiał skorygować plany. 2. nie wiem tomal / wg. mnie nie będziesz musiał męczyć autka, chyba, że będziesz chciał pojechać gdzieś indziej. .... tunele, przejścia, kładki - tak.

dzieki jark (praktycznie będziesz widział z swoich okien stoki) tzn narty na plecy i maly spacerek tak to bedzie? a a jakie stoki sa blisko czy dostane sie gondola np do tzw kicusiai. kaprun. sory za tak blache pyt ale jest to 1-y wyjazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...