Skocz do zawartości

na jaki kąt są zaostrzone oryginalnie fischery wc sl 08/09 ??!!


jaszczur

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie... jak ktos wie albo wie gdzie szukac prosze o pomoc... chodzi o komórke!! SL!!! pozdrawiam ;)

Komórka ma kąt 90 stopni i po zakupie ostrzysz ją według własnych preferencji bo przecież kupując taką nartę umiesz jezdzić i wiesz czego chcesz... Sklepówki są na 87 i myślę że to będzie odpowiedni kąt a podciecie 0,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi 90 st. w komórkach to różnie bywa - Salomon na przykład faktycznie często tak ma i wtedy na narcie zwykle ląduje nalepka z ostrzeżeniem o tym. Dla odmiany Atomic ma zawsze w folii w której jest zapakowana narta kartonik z oznaczonymi kątami krawędzi - zwykle coś koło 88st z boku i 0,5 st. z dołu. Co do Fischera to nie mam pojęcia, ale w serwisie zwykle można sprawdzić kąty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze dzieki za odpowiedzi... ale przyznam że troche zgupiałem teraz :D kurcze ale ja jezdze zupelnie amatorsko... tzn. lubie szybki krotki slalomowy skret... w tym roku zamierzam sprobowac sil na tyczkach... wiec co proponujecie?? i moze polecicie jakis serwis w krakowie ktoremu mozna zaufac...?? bo troszeczke sie boje... aha anjlepiej reczne ostzrenie zeby nie zjechalo pol krawedzi ;p pozdrawiam!!!;) PS nie znam sie na sprawach serwisowych...:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z najlepszych servisów w Polsce.Radzę się pospieszyć,bo w grudniu jak rzucą się inni to chłopaki z Windsportu mają bardzo dużo roboty,wtedy o rady jest trudniej.A co do maszyny,to kombajn Reichmanna,a nie Montany. Krawędzi Ci nie zjadą,servisowałem tam SLX WC ,nawet nie widać ubytku. Unikaj servisów przystokowych,robiących narty "na poczekaniu",bo nie nacieszysz się nimi zbyt długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Filinatorem-Windsport to jeden z najlepszych serwisów w Polsce .Są przedstawicielem maszyn Reichmann.Od tego sezonu pracują na kombajnie Reichmann-a czyli połaczona maszyna Profi 4 z DTS-U .Nie masz się co martwić o przygotowanie desek gdyż chłopaki są profesjonalistami w tym co robią...gorąco polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...