Skocz do zawartości

odpowiedniki hotfire RC4 race sc czy worldcup


vrinx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy może ktoś podać odpowiedniki/nazwy/symbole Salomona, Blizzarda, Rossignola, Atomica i Heada dla nart (z sezonu aktualnego i poprzedniego): 1. Fischer RC4 Race SC 2. Fischer RC4 Worldcup SC 3. Fischer RX Hot Fire z góry dzieki, i może ktoś wie gdzie szukać taliowania i promienia skrętu tych nart dla różnej długości, bo przeważnie podaje się dla 165 cm i na tym koniec? Czy Atomic dalej zmniejsza taliowanie nart przy zminiejszaniu długości utrzymując promien skrętu? inaczej niż Fischer, który ma chyba to samo taliowanie dla rożnych długości... pozdrawiam spragnionych białego puchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi nic nie daje bo znajdując sobie Salomona Equipe SC nie wiem czy to odpowiednik RC4 Race czy Worldcup, nie mówiąc już o taliowaniu nart w długosciach 155 czy 160 cm... 1. Fischer RC4 Race SC = Atomic SL 10 2. Fischer RC4 Worldcup SC = Atomic SL 12 3. Fischer RX Hot Fire co dalej?....

Użytkownik jark edytował ten post 07 listopad 2008 - 15:04 scalone posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 11 to druga slalomka,po co wypisywać wszystkie firmy,masz podaną jak na tacy grupę,dopasuj sobie u innych producentów. Wszystkie wymienione to tzw. narty race st(shot tourn),czyli slalomcarvery. RC4 sc druga,Wc sc pierwsza(dotyczy nart katalogowych cywilnych,tzn. nie mówimy tu o rd,czy jak tam zwał "komórkach". Hot fire(już nieprodukowany),to funcarver-praktycznie podobne narty robi jeszcze head(isupershape). parę odpowiedników Ci podam: Volkl racetiger sc(druga) i racetiger sl(pierwsza) Elan race sl i Elan SLX Rossignol 8S i 9S Stoeckli laser sc i laser sl Blizzard SLC i i Sl Mag. Atomica,fischera i salomona sam podałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Atomica pytałem bo dzisiaj w sklepie zdębiałem widząc SL11, chyba Atomic troche nabroił w tej muneracji... Kiedyś była SL11 (pierwsza) i SL 9 druga... pozniej nie wiem, a teraz jest SL12 pierwsza, SL 11 druga i SL 10 trzecia... o ile się nie myle, a ceny odpowiednio 3000, 1700, 1600 (Martes Sport). Chyba to pierwsza firma która proponuje 3 slalomki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomoc nie nabroił z numeracja tylko z nieudanym modelem sl 10.Faktycznie sl 11 była pierwsza slalomką zastapioną twardsza sl12(druga była sl 9),potem wprowadziła sl 10 jako zastepnik sl9, a teraz sl11 która docelowo zastapi sl 10.Ale wcale nie ma tylko tych slalomek,bo jest jeszcze seria ST(niby dla kobiet,ale wcale to nie jest powiedziane),wiec na rynku tych slalomek atomoka jest trochę,bo przeciez jeszcze można nówki sl9 gdzie niegdzie dostać.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...