Skocz do zawartości

Kurtka Blizzard - wasze opinie


Madakes

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich, bo jestem tu nowy. Przypadkiem trafiłem na to forum, kiedy poszukiwałem kurtki na narty. Teraz praktycznie wybrałem, ale chciałbym spytać (tych którzy używają, bądź znawców tematu) jak sprawuje się kurtka Blizzard performance (http://snowshop.pl/katalog/produkt-2146-KURTKA-BLIZZARD-07-08-PERFORMANCE-48-S-MEN-CZERWONA.html) ? Membrana jest raczej w porządku, te wszystkie gadgety też, mierzyłem i muszę przyznać, że ma dziwną jak dla moich przyzwyczajeń długość, ale czytałem, że to ponoć mniej krępuje ruchy i jest wygodniejsze. Wybieram się na pierwszy stopień kursu - kwalifikant PZN i chcę mieć w miarę dobry sprzęt. Z góry dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich, bo jestem tu nowy. Przypadkiem trafiłem na to forum, kiedy poszukiwałem kurtki na narty. Teraz praktycznie wybrałem, ale chciałbym spytać (tych którzy używają, bądź znawców tematu) jak sprawuje się kurtka Blizzard performance (http://snowshop.pl/katalog/produkt-2146-KURTKA-BLIZZARD-07-08-PERFORMANCE-48-S-MEN-CZERWONA.html) ? Membrana jest raczej w porządku, te wszystkie gadgety też, mierzyłem i muszę przyznać, że ma dziwną jak dla moich przyzwyczajeń długość, ale czytałem, że to ponoć mniej krępuje ruchy i jest wygodniejsze. Wybieram się na pierwszy stopień kursu - kwalifikant PZN i chcę mieć w miarę dobry sprzęt. Z góry dziękuję!

Witaj ! Jeździłem w tej kurtce (pomarańczowo-czarnej,jak w moim awiatarze...czy jak to się mówi/pisze :) ) . Znakomita ! ... ma jednak , jedna wadę , rzepy są przymocowane , po zewnętrznej stronie , stąd przy odpiętej kurtce , zaczepiają o rękawy kurtki, które się mechacą :o , niestety. Długość i ergonomia , moim zdaniem , wspaniała . Świetny materiał,łatwy w praniu,mało brudzący się . ... jeżeli 10 000 Ci wystarczy (a , powinno:) ),bierz , bo to , naprawdę godny ciuszek . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w końcu się zdecydowałem na ten model z kolorze czarnym i znalazłem na allegro za 440 z dostawą. Miałem trochę dłuższą kurtkę, więc może dlatego długość tej wydała mi się dość dziwna. Ale skoro mówicie, że to jest ok, no to bardzo się cieszę. Szczerze mówiąc kierowałem się nie tyle danymi typu membrana, co wszelakimi udogodnieniami : kieszeń w rękawie na karnet, pas przeciwśniegowy, czy te rękawy zakładane na kciuk. Mam nadzieję, że kurtka się sprawdzi. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam kurtkę Blizzard Professional, dokładnie tą http://www.allegro.p...essional_s.html i muszę powiedzieć że jest fantastyczna:) kupiłem za 630 zł,materiał świetny,idealnie leży,fajne rozwiązania i dodatki, polecam bardzo. I takie moje małe pytanko:p czy jako początkujący z taką kurtką nie będę postrzegany na stoku jako szpaner ?:oBo nie chciałbym i nie po to ją kupiłem, po prostu ubrałem i już nie umiałem zdjąć:)Jak najbardziej ją polecam.

A co się zamartwiasz takimi rzeczami? Miałeś okazję kupić fajną kurtkę w przyzwoitej cenie...jesteś z niej zadowolony...podoba Ci się...Czego chcieć więcej? Nie miej chłopie wyrzutów sumienia, nie zrobiłeś niczego niestosownego...A skala umiejętności nie ma tu moim zdaniem żadnego znaczenia. Teraz naucz się dobrze jeździć...bo jak szpanować to tylko swoim zachowaniem i jazdą na stoku...Ale ten temat już gdzieś przerabiano:o Pozdrawiam i z niczego się nie tłumacz:) Ciao PS. No przyznaj się, że chciałeś się pochwalić....hihi:D;);)

Użytkownik Coli edytował ten post 12 listopad 2008 - 20:22 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też jestem chudy (60kg przy wzroście 177cm) i nawet po założeniu spodni, koszulki i polaru pas mnie ledwo opina, jestem pewien, że przy wywrotce śnieg się na pewno wsypie pod kurtkę :/ Co do jakości noszenia, to w ogóle kurtka ledwo po założeniu wydaje się jakby była szyta na miarę właśnie dla mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich, to moj pierwszy post tutaj ;). Dzis dokonalem zakupu: http://snowshop.pl/sklep/narty/snowboard/katalog/256-Kurtki-narciarskie/257-MESKA/produkt-4321-KURTKA-BLIZZARD-08-09-G-FORCE-50-M-MEN-CZARNY-BIALY.html W stosunku do podanej ceny zaoszczedzilem okolo 100 zl, wiec nawet jestem zadowolony. Podobnie jak reszta tu piszacych, ktorzy dokonali podobnego zakupu, mam nadzieje, ze bedzie sie toto sprawowac :). Pora uplowac jakies spodnie, najlepiej tez Blizza (niestety nie mieli na miejscu) :).

w jaki sposób? targowałeś się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...