Jump to content

Narta dla kobiety - początkującej, myślę nad Atomic Izor 3:1


wojtekgebala
 Share

Recommended Posts

Witam Zastanawiam się nad nartami dla mojej dziewczyny jej poziom oceniam na 4. Ma 168 cm wzrostu i 60kg wagi. Lubi jeździć spokojnie na wolnych trasach dobrze przygotowanych. Zastanawiam się nad dwiema nartami: 1. Atomic Izor 3:1 2. Atomic Race 8 JR Proszę o pomoc w wyborze narty jeżeli możecie polecić inne np. Fischera, Rossignola czy Salomona to bardzo proszę. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

To masz problem, bo zapewne narta ma nie tylko coś „umieć”, ale jeszcze wyglądać. Poszukaj nart z grupy dla pań danego producenta, mniej więcej ze środka grupy. Promień skrętu w granicach 11-13 m Długość, tak by sięgały do brody / mniej więcej 150 cm. Z podanych przez Ciebie to wg. mnie izory, ale nie 3:1 tylko 5:3 - ..... na dłużej starczą. Powodzenia i udanych zakupów. :)
Link to comment
Share on other sites

Ok. Czyli długość 150. :) W takim razie Atomic Race 8 JR odpadaja. Czytając dalej znalazłem jeszcze dwie narty 1. Fischer Hybrid 3 2. ROSSIGNOL VIPER X Muszę teraz podjąć decyzję z wyglądu najbardziej podobają się Atomic Izor albo Fischer Hybrid 3, ale która z tych nart będzie najlepsza do spokojnego jeżdzenia na niebieskich dobrze przygotowanych stokach. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Ok. Czyli długość 150. :) W takim razie Atomic Race 8 JR odpadaja. Czytając dalej znalazłem jeszcze dwie narty 1. Fischer Hybrid 3 2. ROSSIGNOL VIPER X Muszę teraz podjąć decyzję z wyglądu najbardziej podobają się Atomic Izor albo Fischer Hybrid 3, ale która z tych nart będzie najlepsza do spokojnego jeżdzenia na niebieskich dobrze przygotowanych stokach. Pozdrawiam

luna albo tierra z kolekcji volkl'a : easy to turn easy to control. poza tym na zdjeciu design wyglada ok ale w naturze jest baaaaaaaaaaaardzo ladny. no i nie rozowy jak to przesadzaja w damskich nartach:)
Link to comment
Share on other sites

Po całym dniu czytania forum i przegladania aukcji i sklepow internetowych zamierzam kupic jedna z tych czterech nart: 1.Fischer S 3.3 z płytą Railflex2 i wiązaniem Fischer Fs 10 (dł. 150 cm) Link: http://www.ski24.pl/...&products_id=71 2. Fischer VISION AURA + FISCHER V9 150cm Link: http://allegro.pl/it..._150_155cm.html 3. Atomic Izor 5:3 z wiązaniem Device 310 (dł. 150 cm) Link: http://www.ski24.pl/...&products_id=44 4. Fischer Hybrid 3 z wiązaniem FS10 na płycie FP9 dł.150cm Link: http://www.ski24.pl/...&products_id=71 Proszę o ostateczną ocenę i pomoc w wyborze, za co z góry dziękuję. Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

A może lepiej spytać co by ona chciała jaki kolor lubi -jak chce wygladac na stoku -Moze ona by chciała mieć wpływ na decyzję?????????? Pozdrawiam

Jak nie trafi z kolorem w kolekcję to może i trzy sezony siedzieć w domu zanim znajdzie te jedyne....musi się zdać na dobór pod kątem właściwości jezdnych najpierw a przy okazji design a nie odwrotnie...
Link to comment
Share on other sites

Nie chce jej kupowac nart zeby wygladala jak lalka na nartach.. pokazywalem jej narty na przyklad fischera hybrid 3 i szata jej sie podobala to samo przy atomic izor 5:3.. dlatego kolor nie stanowi problemu.. chodzi tylko tutaj o dobor odpowiedniej narty na jej umiejetnosci.. nie lubi szybkiej jazdy, jezdzi spokojnie dlugomi skretami
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...