Skocz do zawartości

Freeride na Pilsku


Rekomendowane odpowiedzi

@tomala59: szczerze powiedziawszy, zanim cokolwiek napisalem w kierunku eryka, zapoznalem sie z jego tworczoscia na tym forum, bo nie wiedzialem, czy to luzny kolo, czy zwykly forumowy zjeb. Twoja polemika, jaka swego czasu z baranem podjales, byla bardzo pomocna w uksztaltowaniu sobie opinii :) szacuneczek w Twoim kierunku. @eric [email protected]: zebys sie wyspalo, sloneczko, informuje, ze mozesz jutro sie nie ogladac za siebie. nie bedzie mnie. ale slowo daje, ze w ryj masz bankowo. predzej, czy pozniej. ja tez over. zwlokii.

hmmm zdaje sie ze szansa na szczesliwe zakonczenie sie oddala.........:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od drugiej strony tego tematu zaczynają się czyste brednie z obu stron. jak skończycie bredzić dajcie znak że można czytać. Inna sprawa, ważniejsza- we wtorek chce/chciałem jechać na Chopok na 2 dni. Czy ktoś z Was też może jedzie wtedy? Super prognozy. Najlepiej jakby ten ktoś jechał z starą gierkówką przez Tychy. Liczę na wczesny wyjazd Nie moge moim autem, bo dziś w Soszowie jakiś genialny driver z rej. WB wpakował mi się swoim subaru w auto i muszę swoją karetę w domu zostawić;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od drugiej strony tego tematu zaczynają się czyste brednie z obu stron. jak skończycie bredzić dajcie znak że można czytać. Inna sprawa, ważniejsza- we wtorek chce/chciałem jechać na Chopok na 2 dni. Czy ktoś z Was też może jedzie wtedy? Super prognozy. Najlepiej jakby ten ktoś jechał z starą gierkówką przez Tychy. Liczę na wczesny wyjazd Nie moge moim autem, bo dziś w Soszowie jakiś genialny driver z rej. WB wpakował mi się swoim subaru w auto i muszę swoją karetę w domu zostawić;/

hej nic nie wpsomniales jak bylo na kaukazie???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlokii haha...kolego widze tu zapędy zwykłego szalikowca z Łodzi(bez wyjątku czy RTS czy Łks :D ) no ok ,jak to mówisz "ryj" nie szklanka nie strzaska się...ale chetnie sie rozerwie...:P:p:p szczurku,jeśli chodzi o Jasną(to deko sie zagalapowałem byłem juz zgłoszony za mała protekcją Robina ale dzień przed startem naciągłem wiązadło poboczne,to był sezon 05/06 wtedy kiedy wygrał Bolo.I dlatego czułem się jako zawodnik haha,bo tą trase już nie raz jeździłem) tomala ...woda na młyn...co? piszesz,że chłopcy z NIMBUS nie zaprosili mnie do jazdy....Zaszczytu jazdy z nimi miał tylko MD(za sprawą Dragona),a wielu chciało. Z tego co wiem to chyba Twój znajomy Osuch był tam jeden dzień jako przewodnik.A,jak juz jesteśmy przy moi kuzynie z Canady to kilka miesięcy temu mial wypadek na skuterze śnieżnym i niestety śmiertelny :mad:(a,umarłych zostawmy w spokoju) ale, co tam czy ja musze sie komus tłumaczyć...:P jesli chodzi o dzisiejszy wypad na Pilsko,to było bardzo,bardzo średnio-cieżki zleżały mokry śnieg...no,ale jak to się mówi dobry koń to i w błocie pójdzie...haah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ten cały Zwlokii założył to konto żeby się bo myśli, że jest taki fajny i jego posty wszystkich rajcują. Na Pilsku byłem razem z [email protected] ale śnieg był fatalny więc dużo razem nie pojeździliśmy. Jedynie kiedy z bratem wyszliśmy na szczyt to można było robić normalne linie ale i tak ciężko się jeździło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Namiziowej powstal zbiornik na wode i ruszy nasniezanie od miziowej w dol, mozliwe ze juz nawet ruszylo. Podobno jest tez planowany 2 zbiornik na szczawinach. Poza tym raczej nic nowego poza tym ze na nowo powstal oeczyk na kopiec. Tak poza tym to zima na Pilsku najgorsza odkad tu przyjezdzam(20 lat ponad) na razie nic sie nie zapowiada na poprawe to co napada to w nocy zabiera halny. Na trasach tych co sa czynne warunki bardzo fajne, ale o offie mozna tylko pomarzyc. w tygodniu mimo ferii 0 kolejek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...