Skocz do zawartości

Volkl Supersport Allstar


monky33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gorącą prośbę do wszystkich zagorzałych sympatyków białego szaleństwa. Mozna powiedziec ze jestem średniozawansowanym narciarzem i mam mały problem a może duży. Mam 180 cm wzrostu i ważę między 95-100kg do tej pory jeżdziłem na nartkach Salomon Crossmax 8.99 do tego wiązania 912 S i butki Salomon X-Wave 7.Ale niestety od tygodnia jestem zakochany w Volkl Supersport Allstar .Nie jeżdzę może bardzo dynamicznie ale czasami lubie poszaleć i cały czas uwielbiam się uczyć i pokonywac rózne wyzwania.Więc mam pytanko czy ta narta nie będzie dla mnie zabardzo wymagajaca i czy do mojego wzrostu będzie lepsza wysokość narty 161cmm albo 168cm ,chcę zaznaczyć żen obecne narty mam na 170cm długości.Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie zawodniczych nart sportowych z nartami freeride. Polecane dla dobrze jeżdżących narciarzy poszukujących nart na każde warunki śniegowe oraz preferujących jazdę w zróżnicowanym terenie. Wszystko fajnie tylko ta cena,jak się zdecydujesz to weź te 168,czy nie będzie zbyt wymagająca-tym się nie przejmój,trzeba sobie poprzeczke stawiać wysoko(no może z umiarem,dasz rade);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie Kozłow umiesz człowieka podtrzymac na duchu ale wytłumacz mi bo nie chce się z Toba sie sprzeczać bo napewno masz wieksze pojecie o nartach jak ja ale czym ona sie róznie od mojego Crossmaxa nie znam sie na taliowaniu i róznych takich pojeciach itp jak allourond cross race. Ale uwielbiam jezdzić na nartach i czerpać z tego przyjemność kiedys przez sezon jeżdziłem tez na Salomonach Extreme dośc twardych i bardzo dobrze mi się jezdziło to do czego jest ten Volkl do typowej jazdy carwingowej z rękami po ziemi czy slalomu do giganta czy tylko poza trasy czy na dobrze przygotowane bo nikt tak dobrze mi nie powie jeden mówi ze się da spokojnie na niej jeżdzić ze wybacza błedy drugi ze nie to juz sam nie wiem,.Pozdrowienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego jest ten Volkl? DO dynamicznej jazdy, skretu krotkich cietych, dlugich lukow niczym gs, narty bardzo sztywne bardzo mocne nie wybaczaja bledow, przynajmniej mi generalnie bardzo mocna narta dla zdecydowanego dynamicznego silnego i o dobrej technice narciarza, napisales ze nie jezdzisz dynamicznie wiec z tad wysunalem wniosek ze sie nei nadzadza dla ciebie, generalnie jest to najlepszy allmountain no i AMC 76 no i Magfire 12 A twoj crossmax po pierwsz nie sa allmountain, tylko sa teoretycznie do skiercrossu wiec maja wiekszy promien skretu i sa sztywniejsze Pamietaj ze to co sztywne nie zawsze jest szybkie teraz wiele GS-ek jest miekkich... inaczej nie sa sztywne podloznie tylko poprzecznie, przez co kumuluja w sobie wiecej energi i wiecej jej oddaja przez co powiedzmy sa szybsze... poza tym uwaga dla wszystkich nie wazne na czym jezdzisz tylko jak:) Jedna z zasad: nie używamy przekleństw w postach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja tam bym je wziął ;) . 168, albo nawet 175, jeśli chcesz bardzo szybko na tym jeździć. Za trudne dla Ciebie mogą być topowe narty gigantowe, natomiast to jest narta dla szerokiego odbiorcy i nie sądzę, żeby były złe :) . Może z początku ich do końca nie wykorzystasz, ale skoro - jak piszesz - lubisz się uczyć, to do wszystkiego dojdziesz :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledwo mnie stac na moja operacje:D KTO CHE KUPIC FISCHER RC4 WC RC???

Monky33, kup od Kozlow'a te Fischerki (świetne dechy!) i po sprawie! :) Mojemu ustrojowi nie służą żadne Supersporty. Na szczęście istnieją wypożyczalnie i mogłem się o tym przekonać, ale to indywidualna sprawa. Nie zakochuj się w wyglądzie narty, tylko najpierw ją wypróbuj, bo kasy szkoda na chybione zakupy, a wybór jest duży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...