Jump to content

janusz35

Members
 • Posts

  188
 • Joined

 • Last visited

janusz35's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. A nie marketowa wersja tych: https://www.skionlin...t-ti,10043.html  bo ten 'titanal'
 2. Tak to ten sam model - jak już  to brałbym nowe za 1,5 tyś. Z informacji jakie zebrałem tu i ówdzie to są narty na rynek austriacki dla sieci "InterSport". Rdzeń drewniany i wzm. titanalem.  Był kiedyś temat o nartach z "Intersportu" i  raczej opinie były słabe.
 3. Numery takie "nabijane " na dole są ( takie mam tez na innych rosołach). Ślizgi całe czarne, żadnego znaczka ,loga. Tu z neta: https://www.botteros...ero-bianco.html Załączone miniatury
 4. To są podobno Rossignol Hero SL model 2019. Cena 1499 za nowe   to TOP czy WTOP ? Załączone miniatury
 5. Nie pojechałem po te narty ale dzwoniłem- podobno to są narty w szacie graficznej specjalnie na rynek Szwajcarii i Austrii. Coś mi to  nie bardzo pasuje ale  może i tak jest ktos coś wie. Podobno "woodcore " i wzmocnione "titanalem". Internety milczą na temat specjalnych nart rossignola na rynek AT i CH.   
 6. Koledzy , mam pytanie co to za model rossignola nie znalazłem w katalogach 2018/2019 ani 2017/2018 czy to model dla "sieciówek" czy wypożyczalni. Nowe 1,5 tyś. zł . Mam niedaleko, jutro chciałem podjechać po te narty ale nie wiem czy warto. Nie szukam pomocy w doborze nart - mam tu preferencje od dawna ustalone: slalomka 155 do 165 od zawsze i tak już pozostanie. Dawno jednak nart nie zmieniałem i troche wypadłem z "obiegu"  Mam pytanie odnościwe tego konkretnego modelu bo cena jest atrakcyjna.     https://promosport.p...20-narty-meskie       Załączone miniatury
 7. Flex  ( buty zjazdowe)  wg definicji to siła  jakiej trzeba użyć do pochylenia buta o 15st. w przód i 5 st. w tył,  przy temp. -5st.C. Tyle definicji jak wiadomo buty z różnych firm oznaczone tym samym flexem mogą się różnić.W przypadku butów turowych dochodzi jeszcze różnice w budowie.
 8. Co do techniki to się nie będę wypowiadał bo nie czuję się fachowcem ale napisze cos innego. Jeżeli jazda na nartach sprawia Ci radość to jest OK , tak ma być . Narty to ma być przede wszystkim przyjemność. Lepiej jeździć nie do końca poprawnie technicznie i stylowo czyli po swojemu ale robić to z przyjemnością i radością niż na siłę zmieniać postawę na książkową i stresować sie ,że ciągle coś jest nie tak. Pozdrawiam.
 9. Koleżanki i Koledzy mam pytanie czy ktoś z Was kupił rękawice LEKI  z tego źródła:   http://allegro.pl/re...6965699032.html   Podstawowe pytanie - czy to jest oryginalny produkt?. Mam pewne wątpliwości ponieważ trochę sie różnia od tych które tereaz używam ( inaczej umiejscowione napisy, inna czcionka). Wprawdzie mam troche inny model ale te z tej aukcji jakoś mnie zastanawiają. Cena jest powiedziałbym okazyjna ( w porównaniu do innych sklepów).   
 10. Czy ktoś z koleżanek i kolegów wie o kursie kwalifikacyjnym organizowanym w II połowie stycznia. Chętne dwie młode osoby. Sprawa pilna. Szukałem w szukajce SITN ale albo kontakty nieaktualne albo nikt w szkolach nie odpowiada.
 11. Jaworzyna nie na konkurencji? A Muszyna (Szczawnik) / Wierchomla ? Wiem, że to nie to samo ale ja tam wolę.
 12. "Ożyła" strona internetowa oraz profil na fb.  Jest bardzo dużo wpisów tych którzy na kamieniach  zniszczyli deski w ubiegłym sezonie.    https://www.facebook...?type=1   https://www.facebook...?type=1   Niestety to co widać na zdjęciach nie wróży niczego dobrego- będzie problem z kamieniami.
×
×
 • Create New...