Jump to content

Kuba99

Members
 • Posts

  1,022
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by Kuba99

 1. 1 minutę temu, star napisał:

  pisze o narciarstwie, wiec lodowy odpada

  choc wypatrzyc niby latwo sam widzisz

  co jeszcze chcesz wiedziec pisz smialo

  Czy liczba 198765399995 jest liczbą pierwszą?🤔

  • Haha 1
 2. 2 godziny temu, star napisał:

  Nie napiszę, przez wrodzoną grzeczność, co dla ciebie jest normą. Ale nieobecność kolegi Gabrika, zresztą nie jego pierwszego, kładzie się cieniem na twoją pozytywną twórczość na tym forum. A twój współgłos z kolegą Kuba99 jakoś mnie nie dziwi, myślę, że dobrze dogadywali byście się, a jeszcze lepiej dogadywali innym… ty napiszesz czasem coś z sensem a kuba99 usadowił się w loży szyderców i jedyne co potrafi to kpienie z innych.. Es muss auch solche kause geben

  伙计,您是否必须不必要地插入外语引号?😒

 3. Godzinę temu, Kubis napisał:

  Kolega jak rozumiem chce założyć biznes oparty na pasji, a nie istniejący tylko w celu poboru dopłat. Jeszcze lepsza metoda to zostać poplecznikiem obecnej partii rządzącej i dopłaty milionowe dostaje się bez pieniędzy z UE.

  Ale jak rozumiem nie o to chodzi, bo kolega nawet nie wchodziłby wtedy na to forum.

  Znalazł się leming, który nie zauważył nawet ,że tak samo potraktowałem we  wpisie UE i obecny Rząd. Najlepiej od razu zamieść 8 gwiazdek.😒

  • Haha 1
 4. s

  22 minuty temu, Kubis napisał:

  Rewelacja!

  Tylko teraz powiedzcie mi. Jakim cudem w snowboardzie mamy medalistów, a w narciarstwie tylko (i aż! 🙂 ) Marynę? Tylu trenerów, tylu instruktorów, cuda wianki.

  Czy naprawdę cała para musi iść w jakieś absurdalne skoki, których nikt nie uprawia rekreacyjnie? Dyscyplinę w której nieobiektywna ocena i oszustwo jest podstawą funkcjonowania? Masakra...

  Sukcesy w tej dyscyplinie to powód do wstydu, podobnie jak sama jazda na snowbordzie.😒

  • Confused 2
 5. 44 minuty temu, star napisał:

  Eee tam, pisz dalej Gabrik, dzięki tobie i Krzyskowi pojawiło się dużo świeżego powietrza, prawie jakby do Biedronki wpadły świeżaki... a Mitek tak ma, przejdzie mu, pewno podobnie jak tobie.

   

  Myślę, że lepiej dla forum by było jakby kolega star pisał mniej.🤔

   

  • Like 1
  • Haha 1
 6. 10 minut temu, Gabrik napisał:

  Canting wykonany do lewej nogi, prawa jest 0.5 stopnia jeszcze, ale tak zostawiliśmy. Amerykanie badający temat, taki odchył uznają już za niemający negatywnego wpływu.

  W rozkroku tak, chyba nawyk, ale po ostatnim spotkaniu z @Marcos73 zacząłem świadomie zawężać i okazuje się, że mogę. Dlatego jak napisałeś muszę teraz sposobami czy świadomie utrwalać tą odpowiednio wąską. Na jednej nodze zdecydowanie z lewą nie mam problemu, na prawej jakoś trudniej mi z utrzymaniem równowagi, ale jasne bede to przerabiał

  To przełóż do drugiej nogawki.🤔

 7. 5 minut temu, Jan napisał:

  Piękna trasa w Courchevel - jeździłem nią wielokrotnie

  Brawa dla Izraelitów, Estończyków i Łotyszy

  Szkoda że żaden polski alpejczyk się nie odważył

  Zapomnieli w transmisji powiedzieć, że jeździłeś?😁

  • Like 1
  • Haha 2
 8. 8 minut temu, Spiochu napisał:

  Wielu zginęło prawie przez przypadek, tzn. trafili na zdarzenie niespecjalnie od nich zależne, mimo próby jego unikania. Jednak jeszcze więcej osób (choć tu cześciej amatorów niż wyczynowców) zgineło ze względu na poważne błedy w swoim działaniu. Szukanie winnych nie ma sensu. Kto był na duzej wysokości, wie jak słabo działa wtedy nasz organizm, również mózg, ale pewne statystyki można zauważyć.

  Ja nie mam "swoich" bohaterów, ale za sensowny wzór uważam tych którzy podchodzą do swojej działalności profesjonalnie, tak jak obecnie Np. Andrzej Bargiel.  Romantycy z ułańską fantazją zwykle odnajdują swoje meijsce na cmentarzu.

  Znalazł się nieśmiertelny. Uważasz, że cykory, żyją wiecznie?:classic_ohmy:

×
×
 • Create New...