Jump to content

Delo

Members
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Delo's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Wyciąg jest wystawiony na sprzedaż.  Może ktoś będzie zainteresowany, bo czarno to widzę z obecnym właścicielem.    https://www.otodom.p...ka-ID46Vuk.html
 2. Lubinka 2019  Trochę kiepskie warunki.   https://www.youtube....h?v=bIwyAJMRrec
 3. master32, Czy testowałeś  nartę na tej płycie i nartę na sezon 16/17 ?  Bo ona różni się dość mocno geometrią od modelu 15/16. Na stronie Heda jest błąd.   Mam włoski test tej narty ale nie wiem jak wkleić link.
 4. Narta podobna do Rossi gs master czy Dynastar Premium, może trochę szybsza przy przejściu z krawędzi.  Poczytaj testy NTN.
 5. Kolego PX 15 i PX 12 różnią się nie tylko sprężyną, konstrukcja wewnątrz jest inna, nie kombinuj tylko kup na portalu aukcyjnym PX 12. PX 15 to wiązanie zawodnicze.    ps. pomyśl o ACL, żeby później jan koval nie musiał udzielać Ci porad.
 6. Spokojnie, do nauki ta dolna część jest super.
 7. Wracałem dziś z limanowej, i zachaczyłem o lubinke. Tak mają ruszyć w sobote, tylko nadal jest mało sniegu, a na pytanie dlaczego w dzien nie sniezycie ,, bo się nie opłaca,, a było -6 st:)
 8. Byłem dziś, na plus- dobrze przygotowany stok, miła obsługa, ceny. Na minus, nie jest napisane na stronie ze czynne jest tylko poł stoku, drugi minus, nie powinno się rozkładać tyczek na fis-e jak jest czynne tylko poł stoku.
 9. Warunki dziś na Jaworzynie były kiepskie, do tego wystawała ziemia. A najlepsze ... parking kosztuje 10 pln.
 10. Gdyby było tak jak piszesz, to po drugiej stronie Lubinki, czyli Smiechów byłby juz czynny.
 11. Żeby dobrze snieg się utrzymał, to ziemia powinna być zmrożona na 30-40 cm.
 12. Kolego nigdy komplet Kjusa nie będzie kosztował 1000 pln. Na alegro np jest pełno podróbek goldwina, ale sama firma fordex która jest dystrybutorem ma to w d...
 13. Ruszyła kamerka internetowa. Tylko sniegu brak.....
 14. Myśle że znam histore bardzo dobrze, bo dla Twojej informacji też jezdziłem tam 30 lat temu:). Ja Lubinke cenie i lubie, i będe wspierał. I należą się słowa uznania dla nowych właścicieli za nowe inwestycje. Co do Limanowej, tam goście nie mają pojęcia o przygotowaniu stoku, co z tego ze górny fragment ma fajne nachylenie, jak za 2h są muldy jak smok. Jak masz uwagi to moge Ci podesłać adres mailowy do własciciela Lubinki, napisz co Ci się nie podoba, troche odwagi:) Nie zgadzam się z tym co napisałeś Twoj cytat,, poprawieniu lini samego podjazdu na szczyt , a nie 3-4 facetów z łopatami walącymi mi śniegiem po nartach czy butach , parkingi pożal się Boże , w weekendy pod wieczór jazda po tych okropnym muldach nawet dla wprawionych narciarzy kończy się często na urazie kończyn i proszę nie zaprzeczać bo moja dobra przyjaciółka pracuje na Chirurgi urazowej więc mam informację z 1 ręki ,, OK tyle w tym temacie, dziękuje za dyskusje:) ps do co facetów z łopatami, w styczniu na jaworzynie na stoku nr IV o godzi 9 było takich facetów w liczbie 12 osób i zbierali kamienie.
×
×
 • Create New...