Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zamknięty Temat jest zamknięty
274 odpowiedzi w tym temacie

#261 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 962 postów
  • Na forum od: 02.2009
578
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 15 lipiec 2019 - 17:55

Nie krzycz. Małe litery tez są czytelne.

Poboczne arabeski to jedna z większych zalet tego forum ; )

• sstar podziękował za tę wiadomość

#262 Jacek_Piła

Jacek_Piła

Użytkownik

• Pip
  • 31 postów
  • Na forum od: 01.2015
29
  • Umiejętności: 1
  • Piła, woj. wlkp.

Napisano 15 lipiec 2019 - 18:10

(z premedytacją do napisania tego postu użyję WERSALIKÓW i z góry za to przepraszam)

KOCHANI,

WIEM, ŻE TO JEST DZIAŁ HYDEPARK

WIEM, ŻE FORUM INTERNETOWE JEST CO DO ZASADY NIESFORMALIZOWANĄ I PONIEKĄD NIESKRĘPOWANĄ PLATFORMĄ WYMIANY WSZELKICH MYŚLI I POGLĄDÓW

WIEM, ŻE NIE MA MODERACJI 

ALE PORÓWNANIE PIERWOTNEJ TEMATYKI WĄTKU (*) DO PROBLEMATYKI OSTATNICH KILKUDZIESIĘCIU/KILKUSET POSTÓW WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA

UPRZEJMIE PROSZĘ WSZYSTKICH INTERLOKUTORÓW, ABY ZAŁOŻYLI SOBIE OSOBNE WĄTKI DOTYCZĄCE M.IN.:

- PREFERENCJI SEKSUALNYCH

- PREFERENCJI POLITYCZNYCH

- PREFERENCJI RELIGIJNYCH

- WZAJEMNYCH RELACJI MIĘDZY W/W

- ZBOCZEŃ

- DYSKRYMINACJI

- HOMOFOBII 

- TĘCZY

- KOLCZYKÓW I ICH WPŁYWU ICH ILOŚCI NA SPOSÓB POSTRZEGANIA TĘCZY

- POLITYKI KARNEJ, PENALNEJ I PENITENCJARNEJ

- WYŻSZOŚCI FORUM NAD FACEBOOK'IEM I VICE VERSA

- AKTUALNEJ/HISTORYCZNEJ POZYCJI ORAZ ROLI POLSKI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ

- ITD/ITP/ETC

TEGO CO PISZECIE W TYM WĄTKU CZYTAĆ SIĘ NIE DA. NIE DA.

SPĘDZIŁEM NA TYM FORUM PONAD 12 LAT.

POZNAŁEM TUTAJ CAŁĄ RZESZĘ WSPANIAŁYCH LUDZI.

DZIĘKI FORUM PRZEŻYŁEM MNÓSTWO FANTASTYCZNYCH I NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD.

DZIĘKI FORUM ODWIEDZIŁEM OGROMNĄ ILOŚĆ PIĘKNYCH MIEJSC.

OD NIEPAMIĘTNYCH CZASÓW KAŻDY DZIEŃ ROZPOCZYNAŁEM OD WEJŚCIA NA SKIFORUM.PL

JUTRO RACZEJ JUŻ TEGO NIE ZROBIĘ

NIE WARTO

STRACIŁEM WIARĘ W FORUM

STRACIŁEM WIARĘ W FORUMOWICZÓW

(*) ABSTRAHUJĄC OD TEGO, ŻE MOIM ZDANIEM TEN WĄTEK W OGÓLE NIE POWINIEN POJAWIĆ SIĘ NA FORUM, A Z OCENĄ TEGO, CO WYDARZYŁO SIĘ POMIĘDZY HARPIĄ A ALOJZEM NIEKTÓRZY POWINNI WSTRZYMAĆ SIĘ DO CZASU POLUBOWNEGO ROZSTRZYGNIĘCIA POWSTAŁEGO SPORU LUB DO WYDANIA  PRAWOMOCNEGO WYROKU PRZEZ SĄD. NIEŚMIAŁO TYLKO POZWOLĘ SOBIE ZAUWAŻYĆ, ŻE NIEWYKONANIE DANEGO ZOBOWIĄZANIA NIE ZAWSZE JEST OSZUSTWEM. NIKT POZA ALOJZEM I HARPIĄ NIE WIE JAK BYŁO

PS. CIEKAWE CZY ALGORYTMY GOOGLE WIĄŻĄ TERAZ NAZWĘ HARPIA ACOUSTIC NIE TYLKO Z ZARZUTEM KTÓRY POJAWIŁ SIĘ W PIERWSZYM WĄTKU, ALE Z TYM CAŁYM BAGNEM KTÓRE SIĘ TUTAJ WYLAŁO ???

podpisuję się pod właściwie każdym słowem .. podziwiam chęć do napisania tego postu, czytam ten temat od początku i ręce opadają .. hyde park nie zwalnia z myślenia

• pawelb91 podziękował za tę wiadomość

#263 sese

sese

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1439 postów
  • Na forum od: 02.2007
1146
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 15 lipiec 2019 - 18:22

Nie krzycz. Małe litery tez są czytelne.

Poboczne arabeski to jedna z większych zalet tego forum ; )

Przeprosiłem za krzyk na wstępie postu i mogę przeprosić jeszcze raz. Przepraszam.

To krzyk... chyba rozpaczy i... chyba bezsilności 

Podczas wielu forumowych spotkań "w realu" miałem zaszczyt zasiąść do jednego stołu m.in. z takimi forumowiczami jak: Harpia, Alojz, Mitek, Tomal, Śpiochu, Wujot, Fredowski, Robertdr, Mig12345, MarioJ, Iven, Jarda (wymieniam tylko przedmówców z niniejszego wątku, wszystkich nie dałoby się wspomnieć)

Żadnego z tych spotkań nie żałuję. 

Mało tego, wszystkich (naprawdę wszystkich) Wyżej Wymienionych postrzegam jako wartościowych i sympatycznych.

Jeśli się różniliśmy w jakiś kwestiach, to cytując poetę "różniliśmy się pięknie". Jeśli nawet były drobne złośliwości, czy żarty to były to tylko złośliwości, a nie chamstwo, pogarda, nienawiść i hejt...  

Teraz czytam ten wątek i... nie poznaje wielu z moich Znajomych...

Kiedy miałem okazję poznać Waszą prawdziwą twarz: kiedyś przy stole i na stoku, czy teraz "w internetach"? 

A może to tylko lato i brak śniegu?

• Jarda podziękował za tę wiadomość

#264 robertdr

robertdr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 601 postów
  • Na forum od: 11.2007
746
  • Umiejętności: 1
  • 3miasto

Napisano 15 lipiec 2019 - 18:31

Przeprosiłem za krzyk na wstępie postu i mogę przeprosić jeszcze raz. Przepraszam.

Podczas wielu forumowych spotkań "w realu" miałem zaszczyt zasiąść do jednego stołu m.in. z takimi forumowiczami jak: Harpia, Alojz, Mitek, Tomal, Śpiochu, Wujot, Fredowski, Robertdr, Mig12345, MarioJ, Iven, Jarda (wymieniam tylko przedmówców z niniejszego wątku, wszystkich nie dałoby się wspomnieć)

Żadnego z tych spotkań nie żałuję. 

Mało tego, wszystkich (naprawdę wszystkich) Wyżej Wymienionych postrzegam jako wartościowych i sympatycznych.

Jeśli się różniliśmy w jakiś kwestiach, to cytując poetę "różniliśmy się pięknie". Jeśli nawet były drobne złośliwości, czy żarty to były to tylko złośliwości, a nie chamstwo, pogarda, nienawiść i hejt...  

Teraz czytam ten wątek i... nie poznaje wielu z moich Znajomych...

Kiedy miałem okazję poznać Waszą prawdziwą twarz: kiedyś przy stole, czy teraz "w internetach"? 

A może to tylko lato i brak śniegu?

Też miło wspominam wspólne nartowanie. I przeważnie jestem taki jakiego mnie zapamiętałeś. Czasami jednak nietolerancja, szowinizm, a nierzadko wręcz faszyzm w wypowiedziach działa na mnie jak płachta na byka. Mogę w sposób dość ostry dyskutować z Mitkiem o jego (moim zdaniem) nietolerancyjnych wypowiedziach na temat zachowań na stoku, ale szanuję jego poglądy (choć się nie zgadzam), bo czyni to w jego mniemaniu dla bezpieczeństwa.

Chamskiej agitki i szowinizmu nie trawię i dlatego reaguję. Mogę mieć swoje zdanie na temat parad równości, co nie daje mi prawa do obrażania i dyskredytowania. Tyle w temacie riposty do jednego z osobników. 

ps

kupiłeś sezonówkę? jaką?

pozdrawiam

Robert

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość
www.domnaklinku.eu

#265 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6535 postów
  • Na forum od: 02.2008
4714
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 15 lipiec 2019 - 19:14

Sese... moją opinie wyraziłem w poscie 56 i nadal potwierdzam. W międzyczasie wątek, jak kazdy inny na skiforum ( co można lubić lub nie ) zdryfowal w przypadkowym kierunku. Wypada przeprosić Aloiza... I kontynuować. O specyfice forum powinien wiedzieć - i pewnie wie. Niestety brak tu admina, który zamknalby watek, utworzyły nowy i przeniósł poprzednie posty jak na cywilizowanym forum. ... Wzywam zatem do wstrzymania się do pisania tu i przeniesienia na...... Qqqqq.... jak na Tapatslku utworzyć nowy wątek?

#266 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3016 postów
  • Na forum od: 10.2011
8823

Napisano 15 lipiec 2019 - 19:42

Qqqqq.... jak na Tapatslku utworzyć nowy wątek?

Wchodzisz w zakładkę „Fora”, na górnym pasku powyżej listy tematów, obok okna wyszukiwarki masz ikonkę z plusem do tworzenia nowych postów.
56b9d387cb39ded0069d9746d1df0025.jpg
Klikasz i dalej powinieneś sobie poradzić.
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#267 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3685 postów
  • Na forum od: 09.2006
6885
  • Katowice

Napisano 15 lipiec 2019 - 21:28

@Alojz

coś ruszyło?  jest światełko w  tunelu?  będzie dobrze?  dogadaliście się?  fajnie by było..

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#268 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 962 postów
578
  • Warszawa

Napisano 15 lipiec 2019 - 21:29

Jasne, niepotrzebnie się czepiłem ...

Rzecz w tym, że tu jednak czasem moderator by się przydał. Niestety nasz instynkt polemiczny nie pozwala po prostu nie karmić trola. A są pewne granice. Po prostu nie powinno się pozwalać rynsztokowym elementom wyganiać dziewczyn z przedziałów,  mówić o twarzy kobiety w kontekście strzału z Mossberga itd ...

Taki szmatławiec korzysta z internetowej anonimowości gdy w realu pociłby się, miął czapkę  w dłoni i się kłaniał ze wzrokiem wbitym w ziemię marząc o tym, by mógł się już oddalić.  Cóż poradzić.

Natomiast Alojz zakończył watek który wg niego spełnił swoje zadanie - hulaj dusza, piekła nie ma : ) Jakoś nas nie opieprzył za meandry :D

#269 LudwiczekR

LudwiczekR

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 270 postów
  • Na forum od: 02.2013
147

Napisano 15 lipiec 2019 - 21:59

Jasne, niepotrzebnie się czepiłem ...

Rzecz w tym, że tu jednak czasem moderator by się przydał. Niestety nasz instynkt polemiczny nie pozwala po prostu nie karmić trola. A są pewne granice. Po prostu nie powinno się pozwalać rynsztokowym elementom wyganiać dziewczyn z przedziałów,  mówić o twarzy kobiety w kontekście strzału z Mossberga itd ...

Taki szmatławiec korzysta z internetowej anonimowości gdy w realu pociłby się, miął czapkę  w dłoni i się kłaniał ze wzrokiem wbitym w ziemię marząc o tym, by mógł się już oddalić.  Cóż poradzić.

Natomiast Alojz zakończył watek który wg niego spełnił swoje zadanie - hulaj dusza, piekła nie ma : ) Jakoś nas nie opieprzył za meandry :D

Poniżej zrzut ekranu prywatnej korespondencji z użytkownikiem WKG.

Coś mi się wydaje że odpowiedzi na wiadomość z moją propozycją spotkania na żywo nie doczekam się. 

Załączone miniatury

• zrzut.png

#270 LudwiczekR

LudwiczekR

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 270 postów
147

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:09

Jeszcze raz piszę że ja żadnej dziewczyny z pociągu nie wygoniłem. Gdzie tak napisałem? Ona sama przesiadła się dwa miejsca dalej, jak zwolniły się. Być może okno otwarte było i jej przeszkadzało. Może przeszkadzało że patrzyłem na nią, czy jej siatkę ale nic z tych rzeczy żebym ją przeganiał słownie czy fizycznie. Nie wiem skąd takie wierutne bzdury się wymyśla atakując i szczując na mnie? Kolejna sprawa:

No sorry ale ja nikogo personalnie nie wyzywam od "szmatławców". Proszę przytoczyć moje posty i zacytować gdzie na którego użytkownika użyłem jakiegokolwiek przezwiska. Owszem Robertowidr oddałem dziś epitetem "głupi transie", było to w odpowiedzi na jego określenie "spasiony pedofilu". I teraz publicznie piszę z mej strony do Robertadr - PRZEPRASZAM.

I to było jedyne moje użycie przezwiska na drugą osobę. No ale jak wszyscy przeciwko mnie się obrócili że raczyłem napisać co sądzę o homofobii w odniesieniu na post Mitka. 

Też nie przypominam sobie żebym kogoś personalnie tym obrażał.

Rozumiem że na tym forum są świetni koledzy którzy znają się ze zjazdów to nie dziw mnie że wspólnotę ze sobą trzymają.   

#271 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2617 postów
  • Na forum od: 05.2006
1773
  • Śląsk

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:18

Spodziewałem się po Tobie, znacznie wyższego poziomu wypowiedzi. Słabe to jest...

Kiedy miałem okazję poznać Waszą prawdziwą twarz: kiedyś przy stole i na stoku, czy teraz "w internetach"?

Przekazywane tu poglądy, raczej są zgodne z tym, co mówię w realu. Jeśli widzisz jakąś niespójność, to bardzo proszę o wskazanie.

• Chris_M podziękował za tę wiadomość

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#272 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 962 postów
578
  • Warszawa

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:30

Ona sama przesiadła się dwa miejsca dalej, jak zwolniły się. Być może okno otwarte było i jej przeszkadzało. Może przeszkadzało że patrzyłem na nią, czy jej siatkę ale nic z tych rzeczy żebym ją przeganiał słownie czy fizycznie. 

Po prostu tak  jak i w nas budziłeś w niej obrzydzenie. Ale jak widać jesteś do tego przyzwyczajony więc ci to nie przeszkadza.

Ciesz się, że tam nie było żadnego mężczyzny. 

• robertdr podziękował za tę wiadomość

#273 LudwiczekR

LudwiczekR

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 270 postów
147

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:35

Po prostu tak  jak i w nas budziłeś w niej obrzydzenie.

Ciesz się, że tam nie było żadnego mężczyzny. 

Był. Siedział obok mnie jakiś facet. A co do zmieniania miejsc w pociągu - częsta praktyka, jak świeci słońce czy wiatr wieje. Jak pełny skład to siada się gdzie wolne miejsca. Ale jak się zwolni to nieraz przesiadają się. 

No i co z moją propozycją?

#274 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 962 postów
578
  • Warszawa

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:46

Spodziewałem się po Tobie, znacznie wyższego poziomu wypowiedzi. Słabe to jest...

Etam. 

#275 FerraEnzo

FerraEnzo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 976 postów
  • Na forum od: 08.2017
679
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 16 lipiec 2019 - 09:42

(z premedytacją do napisania tego postu użyję WERSALIKÓW i z góry za to przepraszam)

KOCHANI,

WIEM, ŻE TO JEST DZIAŁ HYDEPARK

WIEM, ŻE FORUM INTERNETOWE JEST CO DO ZASADY NIESFORMALIZOWANĄ I PONIEKĄD NIESKRĘPOWANĄ PLATFORMĄ WYMIANY WSZELKICH MYŚLI I POGLĄDÓW

WIEM, ŻE NIE MA MODERACJI 

ALE PORÓWNANIE PIERWOTNEJ TEMATYKI WĄTKU (*) DO PROBLEMATYKI OSTATNICH KILKUDZIESIĘCIU/KILKUSET POSTÓW WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA

UPRZEJMIE PROSZĘ WSZYSTKICH INTERLOKUTORÓW, ABY ZAŁOŻYLI SOBIE OSOBNE WĄTKI DOTYCZĄCE M.IN.:

- PREFERENCJI SEKSUALNYCH

- PREFERENCJI POLITYCZNYCH

- PREFERENCJI RELIGIJNYCH

- WZAJEMNYCH RELACJI MIĘDZY W/W

- ZBOCZEŃ

- DYSKRYMINACJI

- HOMOFOBII 

- TĘCZY

- KOLCZYKÓW I WPŁYWU ICH ILOŚCI NA SPOSÓB POSTRZEGANIA TĘCZY

- POLITYKI KARNEJ, PENALNEJ I PENITENCJARNEJ

- WYŻSZOŚCI FORUM NAD FACEBOOK'IEM I VICE VERSA

- AKTUALNEJ/HISTORYCZNEJ POZYCJI ORAZ ROLI POLSKI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ

- ITD/ITP/ETC

TEGO CO PISZECIE W TYM WĄTKU CZYTAĆ SIĘ NIE DA. NIE DA.

SPĘDZIŁEM NA TYM FORUM PONAD 12 LAT.

POZNAŁEM TUTAJ CAŁĄ RZESZĘ WSPANIAŁYCH LUDZI.

DZIĘKI FORUM PRZEŻYŁEM MNÓSTWO FANTASTYCZNYCH I NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD.

DZIĘKI FORUM ODWIEDZIŁEM OGROMNĄ ILOŚĆ PIĘKNYCH MIEJSC.

OD NIEPAMIĘTNYCH CZASÓW KAŻDY DZIEŃ ROZPOCZYNAŁEM OD WEJŚCIA NA SKIFORUM.PL

JUTRO RACZEJ JUŻ TEGO NIE ZROBIĘ

NIE WARTO

STRACIŁEM WIARĘ W FORUM

STRACIŁEM WIARĘ W FORUMOWICZÓW

(*) ABSTRAHUJĄC OD TEGO, ŻE MOIM ZDANIEM TEN WĄTEK W OGÓLE NIE POWINIEN POJAWIĆ SIĘ NA FORUM, A Z OCENĄ TEGO, CO WYDARZYŁO SIĘ POMIĘDZY HARPIĄ A ALOJZEM NIEKTÓRZY POWINNI WSTRZYMAĆ SIĘ DO CZASU POLUBOWNEGO ROZSTRZYGNIĘCIA POWSTAŁEGO SPORU LUB DO WYDANIA  PRAWOMOCNEGO WYROKU PRZEZ SĄD. NIEŚMIAŁO TYLKO POZWOLĘ SOBIE ZAUWAŻYĆ, ŻE NIEWYKONANIE DANEGO ZOBOWIĄZANIA NIE ZAWSZE JEST OSZUSTWEM. NIKT POZA ALOJZEM I HARPIĄ NIE WIE JAK BYŁO

PS. CIEKAWE CZY ALGORYTMY GOOGLE WIĄŻĄ TERAZ NAZWĘ HARPIA ACOUSTIC NIE TYLKO Z ZARZUTEM KTÓRY POJAWIŁ SIĘ W PIERWSZYM WĄTKU, ALE Z TYM CAŁYM BAGNEM KTÓRE SIĘ TUTAJ WYLAŁO ???

Heheh dopiero teraz? Niemniej nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Są tutaj wartościowi ludzie.

Niestety większość to towarzystwo wzajemnej adoracji, starsi panowie (nie chcę nazywać ich starymi dziadami), których ego wykracza poza orbitę.

Pogadaj z nimi o nartach to Cię zbesztają, albo odwrócą kota do góry ogonem.

W temacie narciarstwa niewiele mają do powiedzenia poza wyświechtanymi frazesami, typu jeździł miękko, jeździj gdzie się da (najlepiej w krzakach), jeździj na czym się da itp.

Wchodzę tutaj z przyzwyczajenia i co by nie gadać, dzięki forum poznałem 3 mega fajne osoby...To jedyny plus obecności na forum no i na SO lata temu porady Mitka i Juice dotyczące techniki...reszta to tylko stracone nerwy.

Niektórzy userzy niestety wpisują się w zasadę "kozak w necie, pizda w świecie"...niestety.