Skocz do zawartości

Pierwsze kilka skrętów w tym sezonie i co poprawić??????


tomal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć
Tomek to jest fajna jazda. Oczywiście pomijam to, że stok jest jaki jest i jedziesz z tzw. dużą przesadą.
Osobiście poprawocwałbym nad ograniczeniem ruchu góra dół oraz nad szerokim rozstawem rąk. jak dla mnie jest on wynikiem nie do koća stabilnej pozycji. Myslę, że - choc jazda wyglą pewnie i z pełna kontrolą to masz jakieś wewnetrzne poczucie konieczności pmożenia sobie w równowadze i stąd te kije tak szeroko. Zwróc uwage na kolana i biodra, które nie załamują się - to koresponduje z tym o rónowadze) co powoduje, że idzeiesz do wnetrza skretu całym ciałem a że jest ono lekko usztywnione więc trudniej panowac nad równowagą.
PS
Właśnie odmówił mi posłuszeństwa samochód w Twoim mieście i spotkaełm sie z przychylnościa miejscowych ludzi, chęcia pomocy i zrozumieniem - fajna sprawa.
Pozdrwwienia

. Myslę, że - choc jazda wyglą pewnie i z pełna kontrolą to masz jakieś wewnetrzne poczucie konieczności pmożenia sobie w równowadze i stąd te kije tak szeroko


Szeroko ręce -tak mi kazał Fredo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z ostatniego filmu
- skręty niedokręcone?
- na takim stoku dla filmu należałoby robić mniej albo dużo więcej (żeby było co oceniać bo początkujący to ty nie jesteś)
Sorry, to tylko wrażenia subiektywne i w dodatku z zazdrości bo w Wieżycy śniegu brak.


żeby było co oceniać bo


Skręty nie dokręcone zgadzam się

trudno się ocenia jazdę z tyłu nie wiele widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ile ma być lepsza twoja jazda lub styl ale szkoda, że nie masz ujęć z przodu oraz bocznych, przez to trudno oceniać.
Jak na lajtowe jeżdżenie, jak przyznajesz po prawie płaskim stoku, to na tyłach szukałbym większej prędkości.
Oprócz tego twoje ręce są bardzo " martwe " (bezwładność łokieć-dłoń a zarazem wysokie usztywnienie w barkach).
Bardziej podobał mi się Twój Kolega - był bardziej agresywny.

To ja - amator z tych Tych.
PS. Przepraszam za ocenę (nie wiem czy się nie wygłupiłem - mój drugi raz tu na Forum) ale uważam, że powinieneś być poddany ocenie głównie przez "zawodowców z fachowym językiem", czyli w naszej skali chyba od 9-ki (?) w górę.


szkoda, że nie masz ujęć z przodu oraz bocznych, przez to trudno oceniać.


Rycho od 3min są dwa przejazdy krótkie bo krótkie ,ale z przodu


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...