Skocz do zawartości

Siepraw Ski


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Taaa.. Do tego brak karnetów czasowych (za 30pln jeżdżę ok. 1,5h a np. w Białce nawet 6h), kaucja za kartę magnetyczną 20pln (u konkurencji 10pln), parking płatny, kibel płatny, infrastruktura mizerna (ceny jak na Krupówkach). O stokach nawet nie wspomnę... Wystarczy nadmienić ze na tych 350m są jeszcze wypłaszczenia :mad: Pierwszy raz jak tam pojechałem trafiła mi się jazda za darmo - zjechałem 2 razy, spakowałem się i pojechałem 70km do Białki. W ogóle tam dziwni ludzie jeżdżą. Że uczący się to oczywiste, ale odniosłem wrażenie, że nigdzie indziej jeszcze nie byli więc nie mają nawet świadomości, że może być inaczej.. Porażka :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to Siepraw nie jest optymalnym miejscem do nauki jazdy na nartach. Ośla łączka jest zbyt krótka a całkowicie początkujący będzie mieć problemy z "długimi" trasami. Myślę, że od nowego sezonu stonują z cenami - przecież Myślenicy przygrzmociły z grubej rury. Za rok będzie tam trudna traska (900 metrów) - znajomy opowiadał, że jest podobna do czerwono - czarnej Palenicy oraz rodzinna 1200 metrów. Już teraz jest krzesło czwóreczka. Jeśli Siepraw będzie kosztował więcej niż 1 zł/zjazd to mogą stracić klientelę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
w Sieprawiu to raczej nie poszalejesz... jedyne co to się posiurgasz;P zalezy jeszcze od umiejetnosci, ale pewnie jezdzisz juz troche skoro chcesz poszalec.Zanjduja sie tam 2 wyciagi o dlugosci 350 m oraz jeden 150 m, jeden 180 m i jeden 250 m. Jak cos bys chcial wiedziec wiecej to tu masz str http://www.siepraw-ski.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chełm startuje w najbliższy weekend. Co do stopnia trudności to znajomy przyrównywał do Palenicy I w Szczawnicy albo Nosala. Jeśli więc ktoś jeździ przeciętnie to może mieć średnią przyjemność a należy przecież wziąść poprawkę, że pół Krakowa się rzuci na Myślenice. Weekend. Boże, armageddon będzie. Tłum jak w Białce gwarantowany bo to niecałe 30 km od miasta. W Kasinie Wielkiej otwierają stok również w tą sobotę. Traska na 1400 metrów, krzesło czteroosobowe, piękna okolica i widoki. Dystans ok 50-60 km od Krakowa i tam właśnie jadę. Może mnie rzeka mrówek nie zaleje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...