Skocz do zawartości

Salomon Shop Practices Manual 05/06


zetes

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna porcja niezłego materiału :cool: ... W toku moich namiętnych poszukiwań na necie "nart idealnych dla mnie w celu osiągnięcia nirwany na stoku" natrafiłem na niniejsza publikację: Salomon Shop Practices Manual 05/06 do sciagnięcia pod tym linkiem: http://www.salomonce...om/download.jsp Co tam znajdziemy moi kochani ???? Ano wszystko o sprzecie Salomona co wiedziec powinni, a nie wiedzą :D, sprzedawcy w sklepie !!!! Czyli m.in.: - jak ustawiac wiązania - tabela norm DIN, - jak konserwowac wiązania, - jak dobierać buty, - jak regulowac buty do indywidualnych cech anatomicznych, - jak dobierac długość nart. Szczególnie polecam tematy: - jak dobierac długość nart - str 41 - otóz wg. Salomona tylko waga sie liczy, - jak dostosowac buty do indywidualnej anatomii nogi/stopy - jakby sprzedawcy stosowali te zalecenie w praktyce to pewnie większość ludzi jeżdziłaby w salomonach ... Pamietajcie: sprzedawcy w sklepach mówią co wiedzą, ale nie za bardzo wiedzą co mówią. Zatem czytajcie i nieście kaganek oświaty pod strzechy, abyśmy byli mądrzejści od sprzedawców przed a nie po zakupie :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny manual - tym razem Atomic: http://www.atomicsno...p/downloads.php i wybrac z kolumny Catalogs pliki: - Consumer_alpine_eng - Tech_alpine_eng I podobna sytuacja jak u Salomona. Looknijcie na opis Metronów i sposób doboru długości - indeks m2. Zero wzrostu ... tylko waga. Sprzedawcy nie maja o tym pojecia - gadałem o Metronach w Katowicach na placu wolności - tam jest chyba sklep dystrybutora Atomic na Polske. Oczywiście gościu pytał tylko o mój wzrost.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...