Jump to content

head super shape


mizrd
 Share

Recommended Posts

mizrd - narta bardzo dobra, znam ten sklep i raczej szmelcu nie sprzedają.Sam tam czasami coś kupię. Kupowanie nart używanych bez oglądnięcia jest zawsze ryzykowne dlatego jeśli Ci się nie pali mogę w tym tygodniu tam podjechać, oglądnąć ją i wtedy dać Ci jakąś informację. Mówisz o dł 160 ? Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Ja się wypowiem -osoba mająca i jeżdząca na tych nartach... Te narty, do których podałeś link, są z sezonu 06/07 z wiązaniami do wypożyczalni - tyrolia SP 120, bardzo jest możliwe, że te narty zostały kupione z jakiejś wypożyczalni w Austrii. Jak pisali przedmówcy, najlepiej, sprawdzić te narty osobiście... Ja swoje drugie Head supershape kupiłem na allegro za małe pieniądze i tak jak pisał sprzedający były i dalej sa w bardzo dobrym stanie, zaryzykowałem i opłaciło się. Prawdę pisząc, to cena jest wysoka, nawet bardzo... Mam dobre układy z jednym prywatnym importerem i mogę załatwić tanio NOWE te head WC i. supershape CP13, PO SZCEGÓŁY PISZ DO MNIE NA PW. Załatwiłem, dla goście z naszego forum tanio Atomic SL12 i jest zadowolony. Podaję ci kilka linków o tych nartach, warto poczytać: http://www.skiforum....read.php?t=3035 http://www.skiforum....head supershape pozdrawiam m. :):cool::D P.S Jeśli mogę jakoś pomóc, to pisz do mnie na prywatne wiadomości.
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=snowblade'man;81006]W Bielsku....Gość wystawia sprzęt również na allegro,więc gdybyś potrzebował namiar-jutro Ci prześlę na priv...Miał jeszcze kilka Supershape,ale nie wiem czy w takiej długości.... Prześlij Pozdr.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam! Panowie mam pytanie do doświadczonych co do tej narty. Czy warto http://www.allegro.p... został wysłany. Nie chodzi mi o typ poczytałem na forum i podoba mi się. to narta z centrum serwisowego podobno mało jeżdzone wg sprzedawcy. Pozdr

byłem w listopadzie 2007 na Molltalu na testach nart. Osobiście widziałem w jakim stanie wracaja narty z testów. W większości stan jest opałakany- powyrywane ślizgi, zniszczone krawędzie itd. Później idą te narty hurtem na maszynę, po czym trafiaja do między innymi na Allegro jako świetny sprzęt po testach.
Link to comment
Share on other sites

Tadek to nie jest reguła. Ze 3 lata temu na close sezonu na kiciusiu po tych 3 dniach narty były w stanie idealnym i większość kupiła duża sieć miejscowych wypożyczalni ale wielu testujących kupowało narty już po 2-gim dniu jazd. Narty na imprezę przyszły ofoliowane i były "przygotowywane" w AlpinCenter.

po testach sponsorowanych jest podobnie - narty są w b. dobrym stanie.... gorzej wyglada sytuacja jeśli jest ogólnodostępne centrum testowe na stoku i korzystają wszyscy - wiadomo najlepszy jest "samochód służbowy"
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...