Skocz do zawartości

Czechy - Miroslav/ Lipova Lazne


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ekipa mi się wykruszyła szukałem czegoś w miarę blisko na kilka godzin jazdy bez kolejek, padło na Miroslav (z Wrocławia 114 km). Byłem tam pierwszy raz, ośrodek kojarzyłem z banerów wiszących przy drodze na Ramzovą. Ogólnie dostałem to czego chciałem, mimo niedzieli jeżdżąc od 10 do 14:30 ani razu nie stałem w kolejce, krzesło dwuosobowe raczej z tych wolniejszych, ale przejazd 800 metrów aż tak się nie dłuży. Trasa czerwona z dobrze nachyloną górą i końcówką, środek płaski, ewentualnie przejechać można pod orczykiem na równoległą trasę, która trochę wcześniej się nachyla. Cały dzień lekki minus (ok. -3), trasa bardzo dobrze wytrzymywała, później nawet wyszło słońce. Ośrodek dobry jak chce się poćwiczyć technikę bez stania w kolejkach, wiadomo, że na dłuższą metę się nudzi, ale na krótki wypad dla osób bez wielkich oczekiwań w sam raz. Jazda trochę w starym stylu, powolny wyciąg, muzyka z głośników, i karnety na kółku ;) Karnet całodniowy kupiłem przez neta za 312 koron, parking darmowy, z którego pod wyciąg dowożą busy, na miejscu restauracja i bar w namiocie. A generalnie w Jesenikach panuje całkiem przyjemna zima, czego można się nie spodziewać jadąc z suchego jak pieprz Wrocławia.

Załączone miniatury

  • IMG_20180211_131346.jpg
  • IMG_20180211_130052.jpg
  • IMG_20180211_104321.jpg
  • IMG_20180211_101319.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...