Jump to content

Poszukiwany nocleg w AT z 12 na 13 lutego


sese
 Share

Recommended Posts

Hejka, będę w Zillertalu od 9 do 12 lutego, a ponieważ będę tam niejako "na doczepkę" do większej ekipy, to 12 muszę się wykwaterować bez możliwości przedłużenia pobytu.

Chętnie zostałbym natomiast przynajmniej jeszcze jedną noc, więc szukam dobrej duszy która przygarnie dwie osoby na jedną noc (może ktoś ma wynajęty cały dom i ma wolny pokój).

Lokalizacja w sumie bez znaczenia - najlepiej Zillertal, Juwel lub Skiwelt, ale w sumie może to być cokolwiek w Tyrolu, Styrii, Karyntii bądź Salzburgerlandzie. "Bliskimi" włochami też nie pogardze... Przecież z Zell am Ziller wszędzie jest blisko 🙂

Oczywiście przejrzałem m.in. booking, trivago, tiscover, ale ciężko jest znaleźć cokolwiek na jedną noc w szczycie okresu feryjnego, a płacić co najmniej 70 Euro od osoby w hotelu  uważam za delikatną przesadę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie pomogę pokojem, ale może pomysłem. Sam żeby jeździć w sobotę robię rezerwację na jedną noc, ale nie w górach, ale 3-4h jazdy stronę Polski, już na nizinach, gdzie nie ma sezonu i zwykle są miejsca. Z drugiej strony wiem, że działa to lepiej dla rodziny niż dla jednej osoby. Mam podwójna korzyść - ekstra dzień na nartach i krótszą jazdę następnego dnia. 

Edited by Wojcio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...