Jump to content

Poszukiwany nocleg w AT z 12 na 13 lutego

sese
 Share

Recommended Posts

Hejka, będę w Zillertalu od 9 do 12 lutego, a ponieważ będę tam niejako "na doczepkę" do większej ekipy, to 12 muszę się wykwaterować bez możliwości przedłużenia pobytu.

Chętnie zostałbym natomiast przynajmniej jeszcze jedną noc, więc szukam dobrej duszy która przygarnie dwie osoby na jedną noc (może ktoś ma wynajęty cały dom i ma wolny pokój).

Lokalizacja w sumie bez znaczenia - najlepiej Zillertal, Juwel lub Skiwelt, ale w sumie może to być cokolwiek w Tyrolu, Styrii, Karyntii bądź Salzburgerlandzie. "Bliskimi" włochami też nie pogardze... Przecież z Zell am Ziller wszędzie jest blisko 🙂

Oczywiście przejrzałem m.in. booking, trivago, tiscover, ale ciężko jest znaleźć cokolwiek na jedną noc w szczycie okresu feryjnego, a płacić co najmniej 70 Euro od osoby w hotelu  uważam za delikatną przesadę.

Pozdrawiam

Nie pomogę pokojem, ale może pomysłem. Sam żeby jeździć w sobotę robię rezerwację na jedną noc, ale nie w górach, ale 3-4h jazdy stronę Polski, już na nizinach, gdzie nie ma sezonu i zwykle są miejsca. Z drugiej strony wiem, że działa to lepiej dla rodziny niż dla jednej osoby. Mam podwójna korzyść - ekstra dzień na nartach i krótszą jazdę następnego dnia. 

Edited by Wojcio