Skocz do zawartości

Narty GS - pomoc


areks

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2021 o 13:10, areks napisał:

Dzień dobry wszystkim ! 

Zima zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie czas pomyśleć o nowych zakupach. 

Na nartach jeżdżę od jakiś 20 lat a mam ich 33. 

Całym życiem zawsze były dla mnie tylko i wyłącznie SLalomki.

Swoje umiejętności oceniam 8,5/10.

Odkąd pamiętam jeździłem na Atomicach.

Z czasów nowożytnych to Atomic Race SL Ti 156 cm, później były to Atomic Race D2 Doubledeck SL Redster 165 a od zeszłego roku Atomic Redster S9 165

Buty to Nordica Speedmachine 130. 

Wzrost 176 cm , waga 80 KG.

Długi czas chodzi za mną myśl o kupnie drugiej pary nart gigantówek czy "quasi" gigantówek - głównie z myślą o wyjazdach zagranicznych aby urozmaicić sobie trochę jazdę. 

Nie jeździłem nigdy na żadnej gigantówce i narcie innej niż SLalomka. 

Chodzą za mną używane (z uwagi na zamiłowanie do marki) Atomic Redster G9 sezon 18/19 dł. 183 cm. bądź sezon 19/20 ale długość 177 cm.

Po 1 czy ta nartka będzie dobrym wyborem ? po 2 czy jest sens kupować nartę długości 177 cm czy 183 cm to jest minimum ? 

Dziękuję z góry za pomoc. 

Pozdrawiam 

Kupuj atomica g9 ale minimum 2020 rok. Narta będzie bliska do chwalonych tutaj przez kolegów masterow. Co do długości - obie są Ok. 177cm - będzie wszechstronna uniwersalna narta sportowa, 183 - bardziej podchodząca pod gigantke. Aczkolwiek giganty wg mnie to 21>. Pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...