Skocz do zawartości

LAST MINUTE - Wolne miejsca 9-15.01 / 16-22.01 Wyjazd w DOLOMITY - Italia(Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław...i inne okolice...)


yanosik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy podczas wyjazdu jest możliwość skorzystania z instruktora w celi doskonalenia jazdy na nartach?

W jakiej odległości od gondoli znajduje się hotel? czy trzeba dojeżdżać skibusami do gondoli?

 

Cześć :)

Jestem licencjonowanym Instruktorem Snowkitingu i Kitesurfingu level2 PZKite (Polski Związek Kiteboardingu) i w zakresie nauki Snowkitingu prowadzę szkolenia w Dolomitach (przy sprzyjających warunkach wiatrowych)

Jeśli chodzi o jazdę na stokach, to od lat jeżdżę na nartach i snowboardzie, natomiast nie posiadam licencji instruktorskich, więc nie oferuję płatnych kursów narciarskich/snowboardowych - natomiast chętnie dzielę się doświadczeniem oraz chętnie udzielam wskazówek, ale tylko osobom, które jeżdżą gorzej ode mnie  ;)

Tak więc porady na stoku - TAK , płatne kursy - NIE

 

Dojazdy na stoki:

jak już zauważyłeś, jest to wyjazd w stylu Ski Safari, czyli codziennie inny ośrodek narciarski - siłą rzeczy jest to związane z dojazdami. Dojazdy zapewniam moim busem: pobudka - śniadanie - wyjazd na stok...

Wyjątkowo (gdy mam transfer osób z lotniska) dojazd do San Pellegrino lub Alpe Lusia jest skibusem liniowym, który odjeżdża spod hotelu lub hotelowym busem do ośrodka Alpe Lusia na nasze życzenie...

Hotel jest w centrum miasta Moena, więc dojazdy w zależności od ośrodka do którego w danym dniu jedziemy zajmują od kilku do kilkunastu minut.

 

Pozdrawiam

Yano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...