Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alojz

Alojz

Użytkownik

• Pip
  • 94 postów
  • Na forum od: 08.2008
45
  • Umiejętności: 4
  • Górny Śląsk ok Żor

Napisano 18 październik 2019 - 11:12

Jeśli jesteś młodym gniewnym rządnym zwycięstw zawodnikiem amatorem lub trenerem który ma pod sobą grupę swoich wychowanków, jak i wszystkich starszych i młodszych którzy chcą walczyć o jak najlepsze miejsca na zawodach, tak i fanatyków najlepiej przygotowanych ślizgów nart zapraszam na 25 października b.r. na godz. 16.00 na szkolenie z smarowania nart na zawody. W tym użycie wszelkiego rodzaju finiszy, HF, mydełek, żeli, przyspieszaczy .
Szkolenie odbędzie się u mnie w serwisie t.j.
Skimania Marcin Stanieczko
Pawłowice 43-250
ul. Miarki 69
tel. 667993342
Szkolenie odbędzie się dzięki uprzejmości Jacka Antonika (KAJA45) z Remsport.pl
Być może sam będzie prowadził szkolenie a jeśli nie to ja coś opowiem o najnowszych smarach z górnej półki. Chciał bym przedstawić smary dla klubów ( najlepsza cena do jakości ) jak i smary poza katalogowe z Pucharu Świata! Omówić jakie są najnowsze trendy w smarowaniu nart na dzień dzisiejszy preferowane przez tez firmy jak i samych serwisantów.
Ilość miejsc ograniczona ze względu na to że szkolenie będzie w moim serwisie .

http://www.skimania.com.pl/post7863.html#p7863

#2 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3418 postów
  • Na forum od: 01.2008
1981
  • Umiejętności: 1
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 19 październik 2019 - 13:12

Szkoda że wtedy nie mogę, bo jakbym mógł to bym na pewno był - polecam innym :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

• Alojz podziękował za tę wiadomość

#3 Alojz

Alojz

Użytkownik

• Pip
  • 94 postów
45
  • Górny Śląsk ok Żor

Napisano 19 październik 2019 - 17:27

Szkoda że wtedy nie mogę, bo jakbym mógł to bym na pewno był - polecam innym :)

Krzysztof spoko, jeśli zaczynasz startować w zawodach to zrobię Ci szkolenie indywidualnie  :)  ;)

#4 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3418 postów
  • Na forum od: 01.2008
1981
  • Umiejętności: 1
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 20 październik 2019 - 20:24

Krzysztof spoko, jeśli zaczynasz startować w zawodach to zrobię Ci szkolenie indywidualnie :) ;)

W sumie to w planach mam GS na inaugurację pucharu świata w Sölden w najbliższy weekend, ale nie mam tylu FIS-punktów żeby mnie dopuścili ;) :) ...jakbym miał to losowanie numerów też w piątek, w porze twojego szkolenia mniej więcej ...tak czy owak wychodzi że u ciebie być nie mogę w żaden sposób w tym terminie :)

Ale innym polecam, wybierzcie się - Alojz w duecie z Jackiem (nasz forumowy kolega Kaja45) zawsze mają coś fajnego do powiedzenia i pokazania, o serwisie nart, rzecz jasna :)

• Alojz podziękował za tę wiadomość

#5 Alojz

Alojz

Użytkownik

• Pip
  • 94 postów
45
  • Górny Śląsk ok Żor

Napisano 22 październik 2019 - 19:13

W sumie to w planach mam GS na inaugurację pucharu świata w Sölden w najbliższy weekend, ale nie mam tylu FIS-punktów żeby mnie dopuścili ;) :) ...jakbym miał to losowanie numerów też w piątek, w porze twojego szkolenia mniej więcej ...tak czy owak wychodzi że u ciebie być nie mogę w żaden sposób w tym terminie :) Ale innym polecam, wybierzcie się - Alojz w duecie z Jackiem (nasz forumowy kolega Kaja45) zawsze mają coś fajnego do powiedzenia i pokazania, o serwisie nart, rzecz jasna :) Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

OOO to super Krzysiek !  W Soelden najlepiej jedzie świeca którą mam u siebie ale nie na sprzedaż ....

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość