Skocz do zawartości

Buty Fischer Soma 9000 - pytanie


Jeery

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do urzytkowników butów Soma 9000 Ti, a mianowicie czy w waszych wkładkach wewnętrznych do butów również porobiły się dziury od nitów mocujących okucia (tzn. klamry i zawiasy). Ciekaw jestem czy jest to przepadłość tego konkretnego modelu buta (model 05/06) czy tylko moja para została wadliwie wykonana i niedoładnie zanitowana (bądź złymi nitami to zrobiono). Może odezwie się "groovy_sexy_cool" i naświetli ten problem ? Przyznam, że buty bardzo mi przypasowały i spisywały się przez cały sezon doskonale. Co mnie zdziwiło były bardzo wygodne podczas całodziennych eskapad na nartach po mimo swojej twardości (flex 130 w/g fischera).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pisze do was szczęśliwy człowiek. Moja reklamacja butów trochę trwała, ale została załatwiona wspaniale. O tym, że została rozpatrzona pomyślnie wiedziałem od jakiegoś czasu i nie chciałem pisać o tym żeby nie zapeszyć. Natomiast w zeszłym tygodniu dowiedzialem się od importera "Fischer'a" , że dostanę w zamian nowy model "Somy". Do dzisiaj nie mogłem w to uwierzyć, do momentu przekazania mi ich w sklepie "Luxton-bis", w którym kupowałem "stare" i załatwiałem reklamację. Od dawna byłem zwolennikiem sprzętu "Fischera", a teraz już na pewno go nie zamienię na żaden inny. :) :D :) :D :) :D :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!!! No to Fischer się postarał :) Z drugiej strony jeżeli zdawali sobie sprawę z tej "przypadłości" Somy i nie chcieli naprawiać buta to byli zobowiązani wymienić na nowe buty. To że dostałeś nowy model świadczy o poważnym podejściu do klienta. Żeby każdy importer załatwiał tak reklamacje... Miejmy nadzieję, że nowy but będzie Ci pasował, bo na razie chyba nie przetestujesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!!! No to Fischer się postarał :) Żeby każdy importer załatwiał tak reklamacje... Miejmy nadzieję, że nowy but będzie Ci pasował, bo na razie chyba nie przetestujesz :)

Świdczy to o bardzo poważnym traktowaniu klienta przez dystrybutora "Fischera" i dbaniu o dobre imię firmy. Niech inni się uczą od nich jak to się robi. Butki pasują jak ulał, testy mierzenia przeszły doskonale są wygodniejsze od 9000 i nie wiem czy tak samo dobrze będą trzymać nogę ("jak w betonie"), niestety na śnieżne testy poczekają dziewicze do zimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...