Skocz do zawartości

Blizzard CMX 9 IQ + IP 3.10


capek

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć !!!! Bo inaczej może być dramat na stoku. Flex tak jak pisał "qaz". Nieważna marka i kolor, ważna wygoda. Nie cierpię czerwonego, a mam czerwone Atomiki B100, bo tylko takie były wygodne. Merzyłem wszystko co da się mierzyć. W sumie 4 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć wszystkim, jaką macie opinię o blizzard cmx 9, chcę je kupić? Cześć, pozdrawiam wszystkich, proszę o opinię o blizzard cmx 9

Witaj Sławku ! Zjechałem na nich kilka razy,podczas jakiegoś "testu" Blizzarda.Fajna,łatwa narta,raczej dla początkujących . Dla mnie ,taka tochę "bez wyrazu" . Jeśli napiszesz więcej o Sobie i Swoich oczekiwaniach od nart (preferowanym stylu jazdy),napewno uda się coś więcej podpowiedzieć. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sławku ! Nieco więcej danych podałeś , to prawda , jednak jeszcze trochę mało :) . Napisz , proszę , poziom zaawansowania ( w skali Forum) i wzrost. Obie narty Blizzarda mają identyczne taliowanie (węższe pod stopą , niż Twoje Metrony ), różnią się jednak konstrukcją. Myślę,iż do Twej jazdy ,ta grupa się nadaje. Jeżeli to nie muszą być B , można dopasować kilka modeli ,innych firm . Napisz informację,o które proszę, napewno coś odpowiedniego podpowiemy . Pozdrowienia serdeczne - Marcin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lubię dać szusa z łagodnymi skrętami, dlatego szukam nart o małej talii i troszkę twardsze, nie wiem co wybrać, opis 9-tek trochę mi przypasował, chociaż słyszałem że 10 są ciekawsze, ciągle to ale...

… i właśnie na te 10-tki zwróciłbym na Twoim miejscu większą uwagę – jeśli oczywiście ma być blizzard. 9-tka no najniższe, można by rzec, podstawowy model w tej grupie. 10-tka to …. zresztą tu masz opis Mirka tej narty http://www.skiforum....038&postcount=7. Moim zdaniem do jazdy o jakiej piszesz,

generalnie nie lubię mocnego carwingu

to będzie nartka akurat. Mimo wszystko jeśli Ci nie śpieszno, to warto by było potestować troszkę na stoku przed zakupem. Powodzonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin, nie chciałbym się wygłupić, ale myślę że mój poziom to 6/10?:o, obecny sezon to dopiero 5 w mojej przygodzie z nartami, na pewno robię jeszcze dużo baboli, ale nauka nie idzie w las, mam 180 cm, myślę o dł.nart 170 ? pozdrawiam sławek:)

Witaj Sławku ! 6/10 - fakt-spory zakres.Zakładam,że "kilka chwil" ,spędziłeś pod okiem instruktora. Pełna zgoda z Szacownym Jarkiem (jak miło Cię "widzieć" i czytać ,po przerwie :) -Jarku ) . Drogi Sławku,CMX 10 - drewniany rdzeń,taliowanie odpowiednie do Twoich oczekiwań (114-69-99) . To raczej najbardziej uniwersalna narta,spośród wszystkich modeli krosowych - Blizzarda.Aktualnie w świetnych cenach. Długość 170 , jak najlepsza . Jeżeli to mają być B , wybór optymalny. Pozdrawiam Serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...