Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Head i.supershape Titan ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 pzet

pzet

Nowy użytkownik

• 27 postów
  • Na forum od: 12.2017
3
  • Umiejętności: 1

Napisano 23 styczeń 2018 - 21:57

Ale w zbyt twarde bym nie szedł ... zawodnikami już nie będziemy a zawsze  lepiej wolniej ale ładniej i z kontrolą.

Do tego się właśnie najbardziej zaczynam skłaniać. Człowiek nie robi się niestety młodszy :(

#42 Riva123

Riva123

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 01.2018
0
  • Umiejętności: 9

Napisano 25 styczeń 2018 - 14:46

Witam.

1. Mężczyzna
2. Wiek: 48 lata
3. Waga: 105 kg
4. Wzrost: 193 cm
5. Jak długo jeździsz na nartach: ponad 38 lat
6. Ja się oceniasz wg skali Forum: 8
7. Jakie masz buty ? fischer  Soma
8. Jakie masz teraz narty: Fischer WC Gs  180cm
9. Jaki preferujesz promień skrętu: krótki, średni, jazda szybka długim łukiem

10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju: czarne. Polska, Austria
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć: szybko. agresywnie
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku: 25-30
13. Możliwości finansowe: nie ma znaczenia

Pozdrawiam wszystkich. Ostatnio rozglądam się za konkretnymi deskami ze względu na swoją wagę i wzrost  szukam czegoś pow. 180 cm . Oglądałem w sklepie  HEAD Supershape i.Speed Era 3.0 s 184 cm  z 2014r. Fajna zadbana narta ale obawiam się że będzie zbyt miękka .

#43 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6835 postów
  • Na forum od: 02.2008
5036
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 25 styczeń 2018 - 19:20

I co radzisz?
  • Bruner79 podziękował za tę wiadomość

#44 pzet

pzet

Nowy użytkownik

• 27 postów
  • Na forum od: 12.2017
3
  • Umiejętności: 1

Napisano 13 luty 2020 - 22:37

Odświeżę trochę temat. Czasu jak widać trochę minęło a poszukiwania tej jednej jedynej nadal trwają :) Przez te trzy lata pośmigałem na różnych nartach ale poszukiwania nadal trwają :)

W tym roku zrobiłem przymiarkę do Head SS I.speed. Nartka fajna jeśli mamy dobre warunki, pod koniec dnia już przyjemność z jazdy była średnia.

Na pytanie w wypożyczalni co proponują podobnego do Magnuma do którego chyba mi najbliżej w tej chwili dostałem Blizzarda SRC. Źle nie było, zwłaszcza pod koniec dnia, ale to nie to.

Zastanawiając się na kolejnym wyborem uświadomiłem sobie że po tylu sezonach jazdy nigdy nie miałem na nogach Atomic'a a i nikt nie polecał żadnego modelu.

Postanowiłem spróbować. Wybór był dość durny. Wiadomo było że jeśli ma być na cały dzień jazdy to nie będzie żadne G7/G9 czy S7/S9. Zadecydowała szata graficzna i na warsztat poszła X7. Muszę powiedzieć że po całym dniu jazdy mimo że warunki się zmieniały narta mnie kompletnie nie zmęczyła. Poszukałem w necie i chyba poszedłbym jeszcze w kierunku nowego modelu który jest bardziej uniwersalny czyli X7/X9 WB.

I tu rodzi się kilka pytań. Testera nie udało mi się znaleźć. Z opisu X9 od X7 w wesrji zwykłej jak i WB wyróżnia tylko servotec. Na ile robi on nartę trudniejszą w obsłudze ?

No i pytanie podstawowe, jaka długość. X7 miałem w długości 168, przy 186cm wzrostu i 80kg nie wiem czy to nie powinno być jednak 175. A może jeśli pójdę w X9 WB to 168 wystarczy ?

Ktoś miał może do czynienia z tymi nartami i może coś podpowiedzieć ? A może powiecie żeby od Atomica trzymać się z daleka ? :)