Skocz do zawartości

Sylwester 2016 na stoku Zieleniec lub Czarna Góra


sese

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie jak co roku o tej porze w głowie kiełkuje jedna myśl - a może znowu porzucić siedzenie w ciasnej knajpie/na nudnej domówce na rzecz sylwestra na stoku.

Opcje są dwie - Czarna Góra albo Zieleniec. W obu wersjach rozważam jedynie wariant z tzw. express narty czyli wyjazd autobusem z Wrocławia o 16:30 a powrót o 4:00 rano w Nowy Rok. Organizuje to jedna z firm, zresztą reklamuje się na naszym forum. Korzystałem z tej opcji 2 lata temu i wszystko zagrało bez problemów.

Na stokowym sylwestrze w Zieleńcu byłem już 5 albo nawet 6 razy. Za każdym razem impreza była bardzo udana. Raz byłem nawet bez nart i też było super :)

Zastanawiam się czy teraz nie uderzyć do Czarnej i mam tylko jedną obawę - czy impreza stokowa na Czarnej oraz nocna infrastruktura (bary, ogniska, DJ, jedzenie czy w końcu WC) dorównuje warunkom z Zieleńca.

Ktoś był? Coś wie?

A może ktoś z forumowiczów uderza na sylwestra w te kierunki z nastawieniem na zabawę na stoku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś był? Coś wie?

 

Cześć Seba,

 

nie wiem jak bywało w Zieleńcu, byłem natomiast przed dwu laty w CG z tym, że z noclegiem. Zabawa na stoku (polu narciarskim) był przednia, były sztuczne ognie, jakiś catering, grzane wino do nabycia.

 

Narciarsko działało tylko oświetlone pole narciarskie, bo nie była jeszcze oświetlona Bfis (ta jak wiemy dopiero świeci od tej zimy).

 

pozdrowienia i dobrej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...