Skocz do zawartości

Dolomiti Superski


Nartoholik.

Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku byłem na jednym z piękniejszych wyjazdów w karierze :)

Koniec marca i naprawdę 90% przygotowanych tras. Objeździlismy całą Sellarondę:

- Marmolada

- Arabba

- Val di Fassa

- Val Gardena

- Alta Badia

- Cortina di Ampezzo

 

Mam namiar na apartamenty 30m od dolnej stacji na Marmoladę.

Przechodzimy przed drogę i jesteśmy pod kanapą na Arabbę.

Bardzo szybkie połaczeni z SellaRondą i co najważniejsze zjazd z Marmolady jako jedni z pierwszych (wtedy gdy jest idealnie wyratrakowana)

 

Za pełny 6-osobowy skipass DOLOMITI SUPERSKI+ 7 noclegów w apartamentach (wpełni wyposażona kuchnia, łazienka, dziennie 1 godzina sauna gratis) jest cena 1600. Najlepiej gdybyśmy zorganizowali ekipę na busa wówczas transport wynosi naprawdę małe pieniądze. W tamty roku jechaliśmy w 4 osoby osobówką objeździliśmy masę kilometrów na miejscu (Cortina itp) i wyszło nam 300/osoba - jechaliśmy z Rybnika.

 

Zapraszam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku byłem na jednym z piękniejszych wyjazdów w karierze :)

Koniec marca i naprawdę 90% przygotowanych tras. Objeździlismy całą Sellarondę:

- Marmolada

- Arabba

- Val di Fassa

- Val Gardena

- Alta Badia

- Cortina di Ampezzo

 

Mam namiar na apartamenty 30m od dolnej stacji na Marmoladę.

Przechodzimy przed drogę i jesteśmy pod kanapą na Arabbę.

Bardzo szybkie połaczeni z SellaRondą i co najważniejsze zjazd z Marmolady jako jedni z pierwszych (wtedy gdy jest idealnie wyratrakowana)

 

Za pełny 6-osobowy skipass DOLOMITI SUPERSKI+ 7 noclegów w apartamentach (wpełni wyposażona kuchnia, łazienka, dziennie 1 godzina sauna gratis) jest cena 1600. Najlepiej gdybyśmy zorganizowali ekipę na busa wówczas transport wynosi naprawdę małe pieniądze. W tamty roku jechaliśmy w 4 osoby osobówką objeździliśmy masę kilometrów na miejscu (Cortina itp) i wyszło nam 300/osoba - jechaliśmy z Rybnika.

 

Zapraszam

 

Na kiedy planujesz ten wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...