Skocz do zawartości

volkl unlimited AC40 2008!


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec stalo sie: wczoraj oficjalnie przetestowalem moje nowe narty jak w tytule: model na rok nastepny dla mnie spotkanie z nowa narta to lepsze niz sex z nowa dziewczyna (dziewczyny:sorry ale tak jest nie gniewajcie sie) a wiec do rzeczy: narty: volkl unlimited AC40, 184cm (promien 19,5;; taliowanie 125-82-110) warunki: -9stC, miejscami kopny snieg, ubity ,zmrozony snieg, miejscami lod: przewaga przejezdzonego sniegu grubosci 20cm. pierwsze wrazenie: wiazania w tym modelu sa zdecydowanie przesuniete nieco do przodu: w porownaniu z moimi GS-ami jest to ok 05-1cm: ale od razu daje sie to zauwazyc model AC40 vs AC4 (ktorego zastapil): dodano carbon fibers w konstrukcji nart: wiec jest to jeden z nieweilu typow gdzie titanium jest polaczone z carbon fibers: reszta niezmieniona w stos do AC4 wrazenia z jazdy: zabawa: tak mozna okreslic: lekkosc prowadzenia, lekkosc skretu, sterowanie to wszystko doskonale i tego mozna sie spodziewac. dostateczne trzymanie na lodzie, dobra stabilnosc na duzej szybkosci, takze jezdzie na wprost: narta nie myszkuje jak inne dosc taliiowane tego samego dnia jezdzilem na moich racetigers:193 i 185cm: oczywiscie AC40 przegrywa na lodzie i moje GS-y daje wieksza stabilnosc zdluzna ale pozostale rzeczy AC40 robi lepiej: prawdziwe oblicze pokazuje w kopnym sniegu (puch bedzie za 3 tyg wiec wtedy uzupelnie wrazenia): narta wynosi na powierzchnie sniegu: skretnosc jeszcze sie zwieksza: im glebszy snieg tym narta bardziej stabilna i skretna. minus: prawdopodobnie cena...., plusy: wszechstronnosc, takze w glebokim sniegu i na ubitym, doskonale dobranie wiazania (w wiazaniu marker powrocil do doatkowej sruby ktora reguluje docisk wzdluzny: umozliwia to bardziej precyzyjne dobranie sily wypiecia). w mojej narcie IPT 14 Racing. dlugosc: 184cm to najdluzsza osiagalna dlugosc: gdybym mial wybor to przetestowal bym 191: prawdopodobnie lubil bym te dlugosc bardziej niz 184 szata graficzna: srebrnobiala z pow "luskowata"osobiscie spodziewalem sie czegos z przewaga czerni (moze to moj sentyment do slynnego modelu G4 albo czerwieni: w kazdym razie design podobny do modelu AC4 z lat 05-06 podsumowanie: narta na kazde warunki za wyj litego lodu: dla ludzi co najmniej 50/50 spedzajacy czas poza trasa:moze niekoniecznie w glebokim puchu ale nieprzejezdzonym sniegu i puchu postaram sie zaladowac pare zdjec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...