Skocz do zawartości

Fisher RC4 Worldcup SC wiązanie z12 - proszę o opinie


madzia.am

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety ponownie muszę zgłosić się do Was z prośbą o pomoc - tym razem sprawa pilna.. Oddaliśmy narty męża Blizzard IQON 7400 (6 lat, jeżdżone średnio 5 dni w roku, wiec bez szału) do serwisu przed wyjazdem i okazało się, że dolna część krawędzi na dł.20cm jest odwarstwiona i niestety nie zdążą nam tego zrobić do wyjazdu (choć oddaliśmy już tydzień temu , ale ktoś to przeoczył przy przyjmowaniu - eh , bez komentarza..). Wyjazd w piątek.. zaproponowali, że pożyczą mężowi Rossignol Experience 88 z rockerem - czy to są mniej więcej porównywalne narty , jedziemy na 6 dni, niestety rzadko nam się takie wyjazdy zdarzają, więc zależy nam , żeby sie naprawdę jaknajwięcej wyjeździć...

 

Z drugiej strony zaczęliśmy sie zastanawiac czy jest sens naprawiać tamte Blizzardy za 150zł bo i tak mąż chciałby niebawem kupić nowe, testował ostatnio Fisher RC4 Worldcup sc 165cm - był bardzo zadowolony, choć jeździł na nich tylko ok. 3 godziny... Niestety te nartki są drogie i nie spotkaliśmy się z używanymi...Więc proszę o poradę co sądzicie o tych nartach dla męża i czy warto inwestować

 

1. Mężczyzna
2. Wiek - 30
3. Waga - 90 kg
4. Wzrost - 180cm
5. Jak długo jeździsz na nartach ? - 20 lat
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 7/8
7. Jakie masz buty ? Nordica flex 80 ( 5-letnie, nie pamiętam modelu)
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? Blizzard IQON 7400 , ostatnio testował Fisher world cup sc4
9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? szybko
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? wszystkie :) wszędzie:) byle ze śniegiem :) - najbardziej czerwone, dobrze przygotowane czarne
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? rekreacyjnie
12 Możliwości finansowe - jak mąż twierdzi - możliwości finansowe podobno zależą ode mnie :) najchętniej używane w okolicach 800-1000zł, nowe do 2tyś.

 

Będę wdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych 3 par nart nie jest podobna do innej, chociaż chyba mimo wszystko do tych Blizzardów zdecydowanie bliżej mają Rossignole - też są przeznaczone do jazdy w różnych warunkach, Fischery WC  SC to narta na przygotowaną trasę.

Fischer WC SC to bardzo dobra narta, ale Rossi też.

Mam wątpliwości, czy warto kupować narty na wariata w ciągu trzech dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno oglądałem te fischery nowe w sklepie z tamtego sezonu za 1700,na alle.. też tak widziałem..

Te rossi ex88 to całkiem inne narty przecież.. jak nie jeździł na takich to ja bym nie ryzykował na 6dni w alpy,zresztą są za krótkie. Fischery rc4 wc to popularne narty i też je można wypożyczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno oglądałem te fischery nowe w sklepie z tamtego sezonu za 1700,na alle.. też tak widziałem..

Te rossi ex88 to całkiem inne narty przecież.. jak nie jeździł na takich to ja bym nie ryzykował na 6dni w alpy,zresztą są za krótkie. Fischery rc4 wc to popularne narty i też je można wypożyczyć :)

Ale te rossi ex88 masz na myśli? , że one są inne niż Fishery czy inne niż Blizzardy IQON ? bo wcześniejsze wypowiedzi raczej skłaniały do twierdzenie, że na rossi ex88 bedzie mu się podobnie jeździć jak na dotychczasowych blizzardach :) A w/w fishery to inna narta - to wiemy, mąź widzi dużą różnicę i pewnie  będzie teraz zmieniał na coś w tym stylu, tylko wydatek nie jest mały, wiec chyba odłożymy zakupy na po powrocie..

A jakie inne narty proponowalibyście dla niego (podobne do w/w Fisherów?) - bo może jeszcze inne wypożyczy i popróbuje przed zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...