Skocz do zawartości

Porównanie Atomic SL9 z Atomic ST11


psmoku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć... Pragne sie z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami jeżeli chodzi o nartki Atomic SL9 i Atomic ST11...sam jeźdzę na SL9...sa rewelacyjne ale od kiedy spróbowałem nart od żony ST11 poczułem co to znaczy twarda race'owa narta o mniejszym ciężarze !!!! Polecam ją dla Wszystkich zarówno kobiet dobrze jezdzących jak i mężczyzn takich jak jak (lubiących szybkie agresywne skręty), ale ważących mniej niż "przeciętnie" (ja waże około 67 kg). Moja SL9 jest rewelacyjna ale po całym dniu ostrej jazdy wszystko oddałbym za ST11.... i chyba jakby była taka możliwość zamieniłbym mój sprzęt na sprzęt mojej żonki (uważajcie na nią na stoku...już teraz poznacie ją po nartach i pieknych loczkach )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam, no właśnie dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat nartki ST11 - niestety nie było mojej długości 150. ( wiem, że jest to narta polecana szczególnie kobietom ze względu na niższa wagę ). Wypróbowałam natomiast SL10+NEOX310 - ważę nieco powyżej 50kg. Musze przyznać, że jestem zachwycona. te narty same jeżdżą, w ogóle nie czułam zmęczenia nóg - rewelacja. Chciałabym jednak sprobować tych ST11, tylko trudno w wypożyczalni o długość 150:o a i zimy chyba w tym sezonie też już nie będzie. Pozdrowienia dla żony - miło wiedzieć, że są wśród nas kobiety które nie tylko w nartach cenią szatę graficzną w kwiatki:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...