Skocz do zawartości

Sextner Dolomiten-Inichen był ktoś???


zielasbar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Wybieramy sie z kumplami na narty na początku stycznia!!!Zastanawiamy sie czy jechac po raz n-ty w Dolinę Zillertal czy tym razem może uderzyć gdzieś indziej!!Dodam ,że od kilku sezonów jeździmy przez to samo biuro podróży (znane i sprawdzone) i wybieramy oferte HB ze skipasem włącznie!Przeglądajac oferte trafiłem na miejscowość Inichen i region Sextner Dolomiten który daje ok 85km tras.Był ktoś w tym miejscu?Polecacie czy odradzacie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Wybieramy sie z kumplami na narty na początku stycznia!!!Zastanawiamy sie czy jechac po raz n-ty w Dolinę Zillertal czy tym razem może uderzyć gdzieś indziej!!Dodam ,że od kilku sezonów jeździmy przez to samo biuro podróży (znane i sprawdzone) i wybieramy oferte HB ze skipasem włącznie!Przeglądajac oferte trafiłem na miejscowość Inichen i region Sextner Dolomiten który daje ok 85km tras.Był ktoś w tym miejscu?Polecacie czy odradzacie!!!

Bylem tam pare razy.

Wszystko to rozrzucone tz wyciag tam, 2 wyciagi tu itd. Jezeli w ofercie jest skipass Sextener Dolomiten to malo.

Nie tak daleko od Inninchen lezy Kronplatz gdyby skipass go obejmowal to bylo by  do przyjecia.

Paw1 ktora trase nazwales najstromsza w Dolomitach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kawałek przy wyciągu nr 3 Croda Rossa. Dół trasy przy  bombce jest stromy oznaczony jako czerwona ostatnia ścianka czarna jest bardzo czarna. Jedzie się po stromym i wpada do studni. Określenie że jest najstromszą przygotowaną trasą  w Dolomitach powiedział mi chłopak-trener z skiracingdays.

PS  Tak na marginesie ten region podoba mi się tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...