Skocz do zawartości

Narty w USA


malin

Rekomendowane odpowiedzi

W marcu spędziliśmy, dzięki Janowi Kovalowi,  cudowny dzień na nartach w ośrodku Seven Springs w Pensylwanii fd179bf464ffe1d8m.jpg, było słonecznie, śnieżnie i malowniczo 9d3a63aa597bc69bm.jpg Jeszcze raz dziękuję Wam,  Kuba  i Olu, za super gościnę, serdeczność i troskliwość . Jesteście super !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu spędziliśmy, dzięki Janowi Kovalowi,  cudowny dzień na nartach w ośrodku Seven Springs w Pensylwanii fd179bf464ffe1d8m.jpg, było słonecznie, śnieżnie i malowniczo 9d3a63aa597bc69bm.jpg Jeszcze raz dziękuję Wam,  Kuba  i Olu, za super gościnę, serdeczność i troskliwość . Jesteście super !!!!

Nie ma sprawy - cala przyjemnosc po naszej stronie!!!!

Mam nadziej, ze nastepnym razem bedziemy  smigac w Rockies!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

:) :) :)

Ja tez mam taką nadzieję, dziekuję :)

to z kolei Snowshoe, West Virginia

 

gallery_150221_727_35230.jpg

 

 

Przenocowalem w piatek w Elkins - jakas godzina drogi od SS w dobrych warunkach.. wyjechalem po pracy..z poczatku spoko, ale miedzy Weston i Elkins wpadlem w burze sniezna - wiec wiedzialem, ze bedzie dobrze

 

gallery_150221_727_68330.jpg

 

w sobote skoro swit wyruszylem z Elkins:coraz wyzej, coraz gorzej w sensie jazdy… Tzn coraz lepiej sie czuje bo 4h jazdy chyba nie poszly na marne

 

gallery_150221_727_69032.jpg

 

Snowshoe dostalo ok 30 cm sniegu w piatek w nocy , wiec jazda byla przednia

 

 

 

gallery_150221_727_9070.jpg

 

 

to widok z mojego "prywatnego parkingu" ……mam takie miejsce, skad od razu mozna zjechac na trase...

 

Bawilem sie dobrze……Nareszcie tez walnalem dzwona: chcialem zjechac troche z trasy - problem: trasa byla ok 2 metry wyzej niz "pobocze" pokryte tymi 30 cm swiezego : lot w stylu Fortuny przy szybkosci jakies 50 km/h: nie ustalem ladowania, wiec 720 do przodu……..chcialbym to miec nagrane…...

narty zostaly jakies 30 m wyzej… wypiely tyly , znaczy sie, doskonaly dzwon……...

 

Mitek : nie mow, ze  moglem przewidziec - moglem - ale adrenalina byla silniejsza…coz …slaby czlowiek jestem….

 

tak a propos: nie wyciagalem GS-ow ani SL (obie FIS) - wzialem "kundla" , ktory w tych warunkach byl swietny:  moj dzwon byl wynikiem wylacznie moja wina……..piekny!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...