Skocz do zawartości

zakup kurtki w Austrii/we Włoszech. Jak z cenami? sklepy w okolicy Sillian


Trab78

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ za tydz. kolejny wyjazd, a moja Pani wciąż nie ma kurtki, zastanawiamy się nad zakupami na miejscu, tj. Austria/Włochy <będziemy w Sillian, więc tu i tu możemy się wybrać na shoping>. Po objechaniu okolicznych sklepów stwierdziliśmy, że wszystko już przebrane i została tandeta, albo brzydota. Oczywiście poza ciuchami drogich marek, które są poza naszym zasięgiem. Może więc ktoś z szanownych forumowiczów ma porównanie tamtejszych cen do naszych. Jak z wyborem. Będę wdzięczny również za informacje o sklepach w Sillian, lub w okolicy <np. lienz, lub pobliskie włoskie miejscowości>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj tu, tym bardziej, że jak dojedziecie to szkoda czasu na szukanie kurtki! W Austrii i we Włoszech są ładne kurteczki,owszem, ale ceny jeszcze droższe niż w Polsce. Przy dużym szczęściu znajdziesz coś od 100 E (ale te na pewno Pani nie będą się podobać). Nawet w outletcie w Austrii niczego nie kupiłam, bo ceny były hoho!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, zakupy były by w sobotę, a skipass od niedzieli, więc czas będzie. cena to max 200-250 euro - ale to MAX (i tylko dlatego, że połowa tej kwoty to zwrot za kurtkę kupioną 2 sezony temu, która się od wew. po prostu rozlazła ) Jeszcze wyszperałem coś ciekawego w okolicy i może jak będzie rozmiar, to problem się rozwiąże. puki co inf. o sklepach w pobliżu Sillian wciąż mile widziane;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trab, przyłaczam się do opini Bogny. Kup kurtkę w Polsce. Popatrz w outletach, intersporcie na allegro. Napewno coś wybierzesz. Jak już dotrzesz na miejsce to szkoada czasu na bieganie po sklepach. Jeżeli jednak uprzesz się na zakupy w górach to zapomnij o super ofertach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie miec troszke inne zdanie aktualnie intensywnie badam ten problem poniewaz jestem zainteresowany nabycie droga kupna kurteczki i spodni z tak zwanej gornej szufladki i niestety polskie sklepy dostarczaja te towary po wrecz kosmicznych cenach a w styczniu bylem we fracyji:) i ceny byly do przlkniecia z czego w swojej durnoicie nie wkorzystalem:) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...