Skocz do zawartości

Sillian - Hochpustertal


Trab78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Jeśli ktoś z forumowiczów miał okazję pojeździć w Sillian - Hochpustertal, bardzo proszę o opinię na temat tego ośrodka. Wybieram się tam na początku marca. Może ktoś był w tym terminie tam lub w okolicy - jak ze śniegiem??? jak wrócę, to postaram się coś od siebie napisać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dwa razy na przełomie marca i kwietnia i śmiganie było wyborne. Jeśli nie masz jeszcze noclegów zaklepanych oraz lubisz klimaty starych tyrolskich Almhuette, to rozejrzyj się za miejscówkami w Inner- i Ausservillgraten. Niezwykłe wprost klimaty doliny Pustertalu przedzielonej sztucznie granicą po I wojnie. Aha z Ausservillgraten masz teraz od razu krzesło na Thurntalera bez konieczności dojeżdżania do Sillian. Nie tylko Kronplatz masz w zasięgu, ale całą Sella Rondę oraz nieodległą (ca 60 km) i wiele słynniejszą Cortinę d' Amezzo. Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 30 grudzień 2012 - 08:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dwa razy na przełomie marca i kwietnia i śmiganie było wyborne. Jeśli nie masz jeszcze noclegów zaklepanych oraz lubisz klimaty starych tyrolskich Almhuette, to rozejrzyj się za miejscówkami w Inner- i Ausservillgraten. Niezwykłe wprost klimaty doliny Pustertalu przedzielonej sztucznie granicą po I wojnie. Aha z Ausservillgraten masz teraz od razu krzesło na Thurntalera bez konieczności dojeżdżania do Sillian. Nie tylko Kronplatz masz w zasięgu, ale całą Sella Rondę oraz nieodległą (ca 60 km) i wiele słynniejszą Cortinę d' Amezzo. Zdravim :-)

Lubię takie chatki lub klimatyczne apartamenty, ale tym razem jestem "związany ofertą" i zakwaterownie jest w hotelu, a karnet nie będzie obejmował włoskich ośrodków(skihit).... więc next time. Co roku kuszą mnie Włochy, a w końcu ląduję w Austrii:) ale za każdym razem jestem zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...