Skocz do zawartości

Pęknięta skorupa buta


zuzza

Rekomendowane odpowiedzi

witam, na ostatnim wyjeździe pękła mi skorupa buta - atomic hawx 100 women 2011 but ma równo rok i nie był jeżdżony jakoś intensywnie - to był jego 4 wyjazd w góry uszkodzenie zauważyłam rano - być może powstał ponieważ dolna klamra była wsunięta pod skorupę - zwykle pilnuję by były zapięte po jeździe... ech. but nie nadawał się do jazdy - szczelina bardzo szybko się powiększała przy najmniejszym ruchu. czy jest szansa by to jakoś naprawić? skleić, wymienić dolną część skorupy? ew, czy ktoś skupuje takie buty? (musiałam nabyć nowe na wyjeździe) na gwarancję nie mogę liczyć ponieważ paragon złośliwie zaginął - chyba że na podstawie info z karty bo płatność była elektroniczna (ale nie sądzę :) but 2.JPG pozdrawiam, zuza

Załączone miniatury

  • BUT 1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic straconego jak najbardziej mozesz skladac reklamacje, masz na to dwa lata od daty zakupu, wyciag elektroniczny z twojego konta jest dowodem zakupu!!! musisz koniecznie reklamacje zlozyc na pismie!!!! a sprzedawca ma 2 tygodnie na ustosunkowanie sie do twojej reklamacji acha i jeszcze jedno to oni martwia sie o naprawew pierwszej kolejnosci a dobiero w drugiej na wymiane ale niestety musisz byc BARDZO KONSEKWENTNA W SWOIM POSTEPOWANIU powodzenia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PREDATOR - racja, znalazłam w necie info, że wydruk z karty jest tak samo ważny jak paragon (uffffff) - dzwoniłam też do sklepu i sprzedawca potwierdził bez uprzedzeń że tak to działa. co do samego buta - jak pokazywałam to w austrii (tam but pękł) to od razu mówili, że gwarancja powinna to bezdyskusyjnie uznać; ale wiadomo jak to jest w życiu :) pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...