Jump to content

Białka Tatrzańska- polski fenomen?

krisaz
 Share

Recommended Posts

Sprostuje krótko Wasze błędne myślenie...Nie żałują kasy na naśnieżanie..Gdyż płacą jedynie za energię do armat, wodę pobierają z pobliskiej rzeki Białki, zaś armat mają pod dostatkiem gdyż Kotelnica to jeden wielki ośrodek testowy firmy Supersnow (ciekawostka- właścicielem firmy Supersnow jest jeden z synów właściciela Kotelnicy)....

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest faktycznie fenomen. Dzisiaj (poza sezonem, dzień powszedni) ok godziny 11:00 poza zapakowanymi wszystkimi parkingami dla osobówek naliczyłem 18(!!!) autokarów. Podchodziłem do tego stoku kilka razy w ferie, myślałem że spróbuję po feriach i lipa. Ludzi jak mrówek. Odbiłem na Litwinkę gdzie łącznie było ok 20-30 osób, super zrobiony stok. 2 godziny 20 zjazdów i do domu! Maciek

To samo było w piatek, 9 marca. My przenieślismy sie do Jurgowa - były pustki, a i trasy fajniejsze, a w sobotę wybraliśmy Oravice

To jest faktycznie fenomen. Dzisiaj (poza sezonem, dzień powszedni) ok godziny 11:00 poza zapakowanymi wszystkimi parkingami dla osobówek naliczyłem 18(!!!) autokarów. Podchodziłem do tego stoku kilka razy w ferie, myślałem że spróbuję po feriach i lipa. Ludzi jak mrówek. Odbiłem na Litwinkę gdzie łącznie było ok 20-30 osób, super zrobiony stok. 2 godziny 20 zjazdów i do domu! Maciek

To proste, w Białce wszystko jest proste. Duży darmowy parking, mnóstwo wypożyczalni, mnóstwo knajp, przystokowy "jarmark", helikopter, ciepły basen i łatwe, zazwyczaj świetnie przygotowane stoki. Długie kolejki do wyciągów to dodatkowa opłata za komfort "bycia na nartach". Ty byś chciał przyjechać, najeździć się i wyjechać (2 godziny). Nie po to Białka powstała, nie jesteś ich "targetem" więc się nie dziw.

To proste, w Białce wszystko jest proste. Duży darmowy parking, mnóstwo wypożyczalni, mnóstwo knajp, przystokowy "jarmark", helikopter, ciepły basen i łatwe, zazwyczaj świetnie przygotowane stoki. Długie kolejki do wyciągów to dodatkowa opłata za komfort "bycia na nartach". Ty byś chciał przyjechać, najeździć się i wyjechać (2 godziny). Nie po to Białka powstała, nie jesteś ich "targetem" więc się nie dziw.

Ja raczej "ubolewam" niż się dziwię;) A z tym "helikoptrem" to przegina. Świstaki umrą od naśnieżania Kasprowego, a loty widokowe nie robią na nich wrażenia? Ekolodzy do boju!!! Przecież to w weekendy lata czasem bez przerwy! Pozdr. Maciek

Tu coś dla tych, którzy narzekają na tłumy w Białce - główna trasa nr 1 w najlepszym austriackim ośrodku (lub jednym z najlepszych) - Ischgl. Oczywiście takie tłumy są tylko po południu, bo jest to trasa na sam dół, ale na głównej trasie w Zell am See jest tak przez cały dzień (niestety nie mam zdjęć). ischgl.jpg