Skocz do zawartości

Falcade


zuzayyy

Rekomendowane odpowiedzi

Galatour odwołał turnus rozpoczynający sie 03.12 z powodu braku śnigu, włosi maja zamiar ruszyć wyciągi 08.12 wtedy u nich zaczynają się 4-ro dniowe ferie lecz z tego co widać na kamerkach to szaro-buro. Bez wyjazdów w wyższe partie (ponad 1900m) się nie obejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CO NA TO WSZYSTKO (brak śniegu) nasz touroperator Galatour i NAPOLEON ???????????????? Odezwij się - a może nie jechać i zrobić integrację gdzieś bliżej

Rozmawiałem dzisiaj z Darkiem i potwierdził, że jeśli do środy nie posypie to Galatour zwróci nam całą kasę i myślmy dalej, co z tym fantem (nartowaniem) zrobić. Gdzieś bliżej też nie jest lepiej. Na lodowcach tłok jak w Białce w południe, więc skoro nigdzie nie pada to chyba nie warto się na siłę wybierać. Wpadnijcie nad morze - pójdziemy na łódki:cool: Szwajcarzy wysyłają mandaty wg taryfikatora: http://www.tvn24.pl/...63,0,forum.html Dziś miałem okazję takie pismo oglądać u naszego wspólnego kolegi z nart. A ja mam tam też całą sesję zdjęciową na autostradzie :( Całe szczęście,że do Val Cenis jedziemy autokarem :cool:

Użytkownik qaz edytował ten post 06 grudzień 2011 - 10:10 Mirek,edytuj posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Darkiem i potwierdził, że jeśli do środy nie posypie to Galatour zwróci nam całą kasę i myślmy dalej, co z tym fantem (nartowaniem) zrobić.

I to jest w końcu jakaś konkretna informacja. A więc mamy dwa dni na przygotowanie planu B, opcje są następujące: 1. odzyskawszy kasę dajemy sobie na luz i zastanawiamy się czy coś nowego w tym składzie wypali 2. w hipertempie szukamy austriackiego last mineta (do piątku w Tyrolu spodziewane 50cm śniegu, w Salzburgu - 30cm) na 50 osób (pewnie nie wszyscy zareflektują, więc c.a. 30os) 3. jedziemy do Livigno (tam chociaż mleko tanie) :) 4. jedziemy do Białki (zaoszczędzimy na paliwie) :) 5. ... ? Pozdrawiam marioo PS. Ja w przyszłym tygodniu mam zamiar jeździć na nartach i jeśli większość zrezygnuje to i tak jadę gdzieś tu :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też miał być śnieg ;) I skończyło się na zajęciach w grupach, nie wieczorową porą po nartowaniu :cool: A co się działo wcześniej :eek: Skoro na nartach nie jeździłem (nie było gdzie) i trochę się nudziłem, to sobie chociaż z balkonu filmik nakręciłem :D

3. jedziemy do Livigno (tam chociaż mleko tanie) :) :).

I przynajmniej jest ładnie i cieplutko: https://picasaweb.go...tartSezonu2011#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też miał być śnieg ;) I skończyło się na zajęciach w grupach, nie wieczorową porą po nartowaniu :cool: A co się działo wcześniej :eek: Skoro na nartach nie jeździłem (nie było gdzie) i trochę się nudziłem, to sobie chociaż z balkonu filmik nakręciłem :D I przynajmniej jest ładnie i cieplutko: https://picasaweb.go...tartSezonu2011#

Dobre to Livigno... prawie wiosna! Ja bym usiadł i... sie załamał:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Darkiem i potwierdził, że jeśli do środy nie posypie to Galatour zwróci nam całą kasę i myślmy dalej, co z tym fantem (nartowaniem) zrobić. Gdzieś bliżej też nie jest lepiej. Na lodowcach tłok jak w Białce w południe, więc skoro nigdzie nie pada to chyba nie warto się na siłę wybierać. Wpadnijcie nad morze - pójdziemy na łódki:cool:

Moze zamienimy to na ostatni tydzien marca? chyba tez freeski termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...