Jump to content

Alta Badia czy Pozza di Fassa dla początkujących a może coś jeszcze innego?

Żółwik
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam do Was takie pytanie. Wybieramy się w drugiej połowie marca w region Sella Rondy i mamy pewien dylemat. Jedziemy w kilka osób z czego jest parę osób początkujących. Zastanawialiśmy sie gdzie rezerwować nocleg i pierwsza wersja padła na Pera di Fassa lub Pozza di Fassa żeby Ci początkujący mieli w pobliżu jakieś niebieskie trasy a ci bardziej zaawansowani mogli szybko dojechać na Sella Rondę. Ale czytając Wasze posty tak pomyślałam że może region Alta Badii byłby lepszy. Jak to w ogóle jest w jednym i drugim miejscu z warunkami narciarskimi tak od 15 marca. Czy można spokojnie pojeździć? Jak byłam w zeszłym sezonie w Marillevie po 18 marca to do 12 dało się jeszcze jako tako pojeździć a potem to już chlapa i muldy. Czy tu też mogę spodziewać się takich warunków? Dzięki wielkie za pomoc. pozdrawiam Magda

• 4 weeks later...

no właśnie widziałam że tam bardzo drogo także będziemy spać w Pozza, ale dzięki za pomoc :) a mam jeszcze takie pytanie. Czy na tych czerwonych trasach które tam są to będą w stanie jeździć osoby początkujące czy lepiej żeby jeździły jednak na niebieskich? dzieki za odp. pozdrawiam

pierwszego dnia niech jadą do Bellamonte, tam są długie niebieskie trasy dobre do nauki, polecam też San Pellegrino gdzie też są fajne niebieskie i czerwone, każdy znajdzie coś dla siebie. Pod nosem będziecie mieli Belvedere - ale tam nie da się jeździć omijając czerwone.