Skocz do zawartości

jaka różnica Fischer RC4 SUPERRACE SC vs Fischer RC4 Race sc Pro??


grejan

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest różnica między nartami Fischer RC4 SUPERRACE SC a Fischer RC4 RACE SC PRO. Pytam bo na tych Fischer RC4 RACE SC PRO jeździło mi się dobrze ale są jeszcze te drugie nowsze dlatego pytam. I może jeszcze ktoś odpowie różnica między Fischer RC4 RACE SC PRO vs Fischer RC4 RACE SC. Tylko proszę napiszcie o samych wrażeniach jezdnych to że mają taliowanie inne itp. to rozumię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między nartami Fischer RC4 SUPERRACE SC a Fischer RC4 RACE SC PRO. Pytam bo na tych Fischer RC4 RACE SC PRO jeździło mi się dobrze ale są jeszcze te drugie nowsze dlatego pytam. I może jeszcze ktoś odpowie różnica między Fischer RC4 RACE SC PRO vs Fischer RC4 RACE SC. Tylko proszę napiszcie o samych wrażeniach jezdnych to że mają taliowanie inne itp. to rozumię.

Wg mnie od sez. 08/09 to ciągle ta sama narta, czyli 3 sezony pod rząd - to samo taliowanie, opis konstrukcji. Różnią się grafiką i dodatkami... w nazwie typu Pro, Super itd :) Wcześniej to była trochę inna narta, trochę węższa i "miększa", o innej konstrukcji - ale trwało też pewnie ze 2-3 lata. Producenci nie zmieniają konstrukcji co roku, znacznie rzadziej - i wg mnie dotyczy to wszystkich. Tak to działa wg mnie - choć żeby mieć absolutną pewność to należałoby nartę np. pokroić, lub zaglądnąć producentowi "do kuchni" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...