Skocz do zawartości

176 cm wzrostu 120kg co tu kupić?


DomiSo

Rekomendowane odpowiedzi

1. K/M - mężczyzna 2. Wiek- 28 3. Waga- 120kg 4. Wzrost-178cm 5. Jak długo jeździsz na nartach ?- 4 lata 6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6 do 7 7. Jakie masz buty ? jeszcze nie mam 8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? w wypożyczalni zawsze mówiłem, że chcę dla średnio zaawansowanych ale nie wiem na jakich jeździłem 9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? mały promień nie za szybko ale raczej kieruje się w duł niż w bok stoku 10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? ( niebieskie, czerwone, czarne, sztruks, muldy, jazda pozatrasowa ) czerwone bo na nich po prostu czuję się pewnie, ze względu że łagoda czarna ma w nazwie czarna to tam już się cykam ale jakoś po mału daje rade 11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? ( turystycznie, sportowo ) cyba bardziej turystycznie a jak już widzę koniec stoku to na maxa ( w moim mniemaniu oczywiście ) 12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? ok 10- 14 13. Możliwości finansowe myślę że do 800PLN chyba że warto wydać więcej to kupiłbym latem lub jesienią na przyszły sezon Witam. Chciałbym wreszcie po kilku latach jeżdżenia kupić swoje narty. Nie zależy mi na nowych ale na dobrych ( dobrze dobranych do mojej nie małej masy :) ). Narty, które mi doradzicie chciałbym przetestować, jeżeli to możliwe to podpowiedzcie takie, które w wypożyczalni w Czechach będę mógł wypożyczyć. Różne wypożyczalnie i różni "fachowcy" którzy mi doradzali, jedni mówią, że z moją masą muszę mieć narty twarde inni że niezbyt twarde. Chciałbym rozwijać swoje umiejętności a nie pozostać w miejscu.Może dla mnie warto by było kupić jakieś narty race ale czy dam radę na nich jeździć? Boję się też tego, żebym nie połamał jakiejś twardej narty gdy stanę między muldami :). Jeden fachowiec we Wrocławiu chciał mi sprzedać narty volkl racetiger sl 2009/2010 używane za 820PLN tylko czy warto i czy dam radę na nich śmigać? Jaką długość nart bym musiał mieć? Butów też nie mam swoich chciałbym kupić nowe do 600PLN jaką twardość mi polecacie? Narty, które mi polecicie spróbuje wypożyczyć w Czechach w drugi weekend lutego, zdam relację jak wyszło. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty standardowo- najtwardsze z wygodnych po prostu. Cztery klamry z mikroregulacją, canting i rzep- to wszystko co but powinien posiadać. Co do bart. Masz sporą masę, więc myślę że narta zbliżona w swojej specyfikacji do sklepowej gigantki (Race Carver) o długości 180cm powinna być dla ciebie OK Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spróbuj gdzieś takie wypożyczyć i się przekonasz :) A co do modelu lub firmy- to już twoja praca domowa, ja nie uważam żeby jakaś firma odstawała dużo od innych na plus czy minus. Zobacz sobie jak jest skonstruowana narta RC danego producenta i wypróbuj/kup albo tą, albo allrounda o identycznej konstrukcji. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...