Skocz do zawartości

Sestriere, Sauze d'oulx


pyrateolog

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was ma namiary na jakies fajne i tanie kwatery(pokoje badz apartamenty) w tym regionie?? Obojetnie gdzie, oby ten region narciarski! Aha i wiecie moze jak tam najlepiej dojechac z lotniska w Turynie, dowiedzialem sie ze jezdzi pociag z Turynu do Oulx, ale jak wiecie cokolwiek to piszcie... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wybralem, szukam po prostu blisko Turynu, bo ja moge tylko samolotem doleciec(a do Turynu najtaniej)! Jest jeszcze opcja Cervini, ale gorszy dojazd jest. A odnosnie lipy, to nie powiedzial bym ze okolice tzw. Milky Way sa lipa, w koncu tam byla wlasnie zimowa olimpiada w Turynie!!! I przynajmniej snieg pewny, bo Sestriere lezy na ponad 2000m! Ale jak masz lepsze pomysly, to dawaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na post wyzej-kolega wlasnie wrocil niezadowolony,a co do olimpiady-w zeszlym roku wlasnie na olimpiadzie byl moj kumpel "w pracy" i pojezdzil tam troche przed i po olimpiadzie i przeklinal wlasnie stopien przygotowania tras,zamykanie wyciagow i tras itd,po prostu nie polecal nikomu.Z Turynu masz w miare blisko do Val di Sole i kilku mniejszych osrodkow w poblizu,ale nigdy tam nie bylem wiec nie moge Tobie nic polecic.Wiem tylko ze Cervinia i Zermatt to bajka,na pewno sie tam kiedys wybiore.Dalem ciala w tym roku,bo miesiac temu byly super tanie przeloty z Wroclawia do Mediolanu/Bergamo za 72 zl w obie strony !!!!(to nie pomylka!!!),a stamtad to juz tylko ok.140 km,ale nie wyszlo,bo juz wczesniej mialem zaplanowany i zabukowany Stubai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie klocil, nie bylem to nie wiem dokladnie!? A co do Turynu, to i tak mi chyba nie wypali, na zimowe wakacje chcemy jechac z zona do rodziny do niemiec :( !!! Ale za to oni tez lubia szusowac, wiec moze ich naciagne na weekend w Oberstdorfie lub Garmisch-Partenkirchen(ba, w koncu to tez alpy :D ), moze nawet wyladujemy na kilka dni w okolicach Innsbrucku lub polnocnej Szwajcarii, wszystko bedzie zalezalo od odleglosci dokladnej i warunkow na drogach w tym czasie, bo od nich to w zasadzie niedaleko w te regiony, bo tylko ok 400km(caly czas autostradami oczywiscie)! No wiec czas pokaze gdzie wyladuja moje narty, za to obiecuje forumowiczom opisac wrazenia i jakies fotki, jakby ktos chcial!? Jurek a jak bylo dokladnie na Stubaiu??? Napisz mi cos, i jakies foty bys wrzucil, bo jednak wciaz mnie tam ciagnie, szczegolnie ze region fajny rozrywkowo podobno, i tras niemalo, bo jak polaczyc Stubai, Axamer Lizum i bodajze Igls(wszystkie obok siebie) to troche wychodzi nie!?? Pozdrawiam :) Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...