Skocz do zawartości

stoki w Kappl Austria


Andrzej57

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś był w Kappl to proszę o opinię o tamtejszych trasach>Wiem z neta że tras czerwonych jest 20 km nieb. 15 czarnych 5 ale czy te trasy są np:szerokie ,ostre,wąskie czy bywa tam dużo ludzi jak z wyciągami itp Informacje potrzebne bo jechać tam chcą moi znajomi a jeżdżą na poziomie początkującym kilka może 10 razy na stokui mają tzw cykora.Z neta wynika że te niebieskie są wąskiehttp://www.skiforum.pl/images/smilies/eek.png .Może ktos opisze dokładniej każdą z nich .Pozdrawiam w Nowym Roku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś był w Kappl to proszę o opinię o tamtejszych trasach>Wiem z neta że tras czerwonych jest 20 km nieb. 15 czarnych 5 ale czy te trasy są np:szerokie ,ostre,wąskie czy bywa tam dużo ludzi jak z wyciągami itp Informacje potrzebne bo jechać tam chcą moi znajomi a jeżdżą na poziomie początkującym kilka może 10 razy na stokui mają tzw cykora.Z neta wynika że te niebieskie są wąskiehttp://www.skiforum.pl/images/smilies/eek.png .Może ktos opisze dokładniej każdą z nich .Pozdrawiam w Nowym Roku!!!

To jest jeden z ośrodków w dolinie Paznauntal - największy i najbardziej znany tam ośrodek to Ischgl, ale są jeszcze 3 mniejsze, czyli Kappl, See i Galtur, wszytskie położone niezbyt daleko od siebie. W załącznikach masz schemat doliny. Poczytaj ten wątek: http://www.skiforum....092&pagenumber= Byłem tam na wiosnę kiedy działało tylko Ischgl, ale gdybym tam wrócił w pełnym sezonie, z pewnością dołożyłbym te parę dych euro i nie odpuściłbym pozostałych ośrodków - rozważ karnet na całą dolinę :)

Załączone miniatury

  • paznaunpanorama_mala.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co wy mu doradzacie? jeśli są to osoby początkujące, to jaki ma sens ciągnięcie ich na isgchl? byłam w kappl 2 dni, i prawdę mówiąc, mniej mi się podobało niż w see(dolinka wcześniej), choć obie są niemal bliźniacze.(miedzy obiema wioskami jest ze 4 km ) byłam z dziećmi więc pamiętam, że niebieskie trasy lepsze były w see. łatwiejszy orczyk, i zamiast trasy to - hektar wyratrakowanej łąki, dla każdego miejsca w bród! a niebieskie w kappl też ok, tylko orczyk był taki jak nie w austrii. a w see masz fajne przejścia z niebieskiej w czerwoną, ale dość delikatną i dla początkujących może być. (jeździłam z pięciolatkiem czerwonymi i dawał radę - oczywiście powoli). a kappl to bardziej dla zaawansowanych moim zdaniem. opis szczegółowy znajdziesz tu na forum w dziale austria(dołączyłam też fotkę z niebieskiej w see)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...