Skocz do zawartości

Czapka


kamilos

Rekomendowane odpowiedzi

kamilos jak ja widze twoje wypowiedzi to mnie trzepie stary co czytam to zadajesz glupie pytania zamiast poszukac na necie czegos to ty piszesz wszystko na forum przeciez czesto pytasz o jakies podstawy a to jest na wielu stronach o nartach albo pisze ze to ci uwiera to cie gryzie tu ci zimno to po co ty jezdzisz na nartach ja ostatnio smigalem jak bylo -16 i sie cieszylem ze smigam na nartach a ze bylo zimno to juz trudno to jest zima a nie lato i bedzie zimno bo tak ma byc a ja nikogo niewidzialem w samej kominiarce na stoku przeciez bym umarl ze smiechu jak by ktos mi wyskoczyl w takiej kominiarce i np okularkach sorki za te wszystkie slowa ale musialem to napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Najgorsze w tych kominiarkach jest to, że zamiast pomagać szkodzą. Nie odprowadzaja potu, para z oddychania zamarza wokół ust. Ani neoprany, ani syntetyki a już napewno nie bawełna, która jest bardzo dobra ale w odzieży na lato. Posmarujcie sie jakims lekko tłustym kremem (przestrzegam przed nawilżajacym bo przyniesie odwrotny skutek) i sprawa załatwiona. Nie należy przesadzać tym bardziej, że w naszych warunkach zimy raczej sa słabe. Chyba, że ktoś chce mieć taki gadżet dla szpanu. Już widziałem takich ..... ubranych w barwne "pióra" (sprzet i ubiór I sort), ale tylko na wyciagu w obie strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dobrze mieć czasem kominiarkę, zwłaszcza jak temperatura zacznie spadać poniżej -10, do tego wiatr. sam kupiłem w zeszłym sezonie windstopera i jestem zadowolony. oczywiście opcja samej kominiarki odpada. mam ją na szyi, a jak nie wytrzymuje temp. to wtedy na całą buźkę. krem jek najbardziej, ale jako dodatek ochronny. ach no i ja mam brodę, która ma tendencję do zmiany w lodową skorupę przy skrajnych warunkach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jedno pytanko w temacie "czapkowym": zamierzam kupić kominiarkę pod kask dla dzieciaka. Głównym problemem jest pocenie głowy pod kaskiem, więc zadaniem kominiarki będzie odprowadzanie nadmiaru wilgoci od głowy niż ochrona przed niską temp. Czy w takiej sytuacji jakakolwiek kominiarka spełni swoją funkcję?:confused: Myślę, że w przypadku dziecka jest to dobre rozwiązanie pod kask. Jakakolwiek czapka nei spełnia swoich zadań, zsuwa się na oczy, głowa się poci, swędzi i dzieci warjują. W zeszłym roku kupiłam synowi kominiarkę firmy carrra i wszystkie kłopoty się skończyły. Wiem że ma ciepło, nie poci się, jednym słowem komfort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...