Skocz do zawartości

Gdzie wieczorem ?


lachmus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gorącą prośbę do bywalców śląskich stoków. Otóż będę kilka dni w Jastrzębiu Zdroju i jestem od godz.17 wolny i chętny do nartowania. Tylko właśnie gdzie warto na te dwie, trzy godziny wyskoczyć ? Tak samemu to udało mi się namierzyć trzy stacje w Wiśle, które maja dosyć długie trasy i do tego krzesełka i działają do godz.21. Będę wdzięczny za podpowiedzi wszystkich, którzy są obeznani z tamtejszym terenem PS. może coś godnego uwagi jest w Czechach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej masz w dolinę Wisły - czyli po kolei: Ustroń poniwiec (Bielenda) - orczyk - fajny 'czerwony' stok - ceny i warunki (kamerka) na stronie Ustroń Jaszowiec - Palenica- Stare krzesełko, jeszcze fajnieszy stok, ale zaniedbany. Przy dużym śniegu moze być niezle Czantoria - talezyk na dolnej polanie- tak ze 300-400m szerokiego stoku Wisła Jawornik- Kiczera(przy hotelu stok) Soszów -Krzesełko 4 osobowe, chyba w końcu naśniezyli. Wisła Nowa Osada - krzesło 4 osob - 'niebieskawa' trasa W kierunku Wisły Głebiec - po prawej 2 stoki (stoczki) Pasieki i Siglany (talezyki) Wisła malinka (za skocznia ) za tydzień rusza kanapa na Cienkowie - moze być b. ciekawie i stoczek naprzeciw - talezyk. Wszystkie oswietlone. Z Jastrzebia do Wisły masz ok godziny przepisowej jazdy. Czechy: Jaworowy - dawno nie byłem w zimie- stare krzesełko 2 osobowe (Oldrzychowice)- nie wiej jak z oswietleniem Bukovec skiareal - talezyk ale ciekawy choć krótki stok. - zawsze perfrkcyjnie przygotowany. Mosty u Jablonkowa - kilka talezyków ciekawe trasy. Jak masz wyruszyć o 1715 to dalsze trasy (Szczyrk, Istebna, Mosty, Słowacja-Oszczadnica) raczej nie mają sensu. Pozdrawiam

Użytkownik mig12345 edytował ten post 13 grudzień 2010 - 17:14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...