Skocz do zawartości

Kupuję buty i ciekawe co z tego wyniknie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post tutaj! Po latach jazdy w Salomonach SX70, takich jeszcze z Czuj-Czynu (pewnie 80 procent forumowiczów nie będzie wiedziało co to jest, więc daję link: http://pl.wikipedia....dnica_Harcerska Były to moje czwarte buty, wszystkie inne powodowały straszny ucisk i ból kostek przyśrodkowych. Buty są jednoklamrowe, nawet trzymają jeszcze nienajgorzej, ale boję się, że lada chwila po prostu sobie pękną. Mierzyłem wcześniej Tecnicę air shell z flexem 80, która mi nawet pasowała, ale znalazłem jeszcze takie buciki: http://www.ceneo.pl/8694747 z flexem 100, które właśnie sobie zamówiłem. Pewnie będę jednym z pierwszych użytkowników, bo nie udało mi się jeszcze przeczytać opinii na ich temat. Jadę 10.12 do Val di Fassa, więc sobie popróbuję (oczywiście stare też wezmę, gdybym nabawił się w trakcie pobytu ran stóp):) Pozdrawiam i proszę o trzymanie kciuków za mój nowy zakup (nie piszę nabytek bo to po czesku oznacza "meble") Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja ale: - Tych butów Intersporcie wogóle nie widziałem, ani w sklepie "realnym" ani w internetowym - Przede mną 2 wyjazdy, jeden w grudniu, drugi w styczniu - pewnie bym je opękał starymi Salomonami, ale naprawdę są już w stanie agonalnym, but wewnętrzny wyklepany niemożliwie, jedynie co dobre to to, że jakoś cudem nie lata mi w tym noga ale mogłyby trzymać lepiej. - Kupując po sezonie pewnie bym może 3-4 stówy zaoszczędził, ale używając Salomony ponad 20 lat, jestem i tak sporo do przodu :) - Zastanawiam się jeszcze nad tym flexem 80 (dostępne w sklepie normalnym za 1000PLN) ale po prostu nie wiem, co lepsze.

Użytkownik ski4ever edytował ten post 25 listopad 2010 - 02:16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za zainteresowanie i chęć pomocy. Donoszę zatem, że kupiłem w końcu Salomony Impact 8 CS a decydującym dla podjęcia decyzji był fakt, że jako jedyne nie uciskają mi wewnętrznych kostek. Mam teraz tydzień na przetestowanie i ewentualne oddanie, zatem w wolnej chwili pochodzę sobie w nich po domu. Ostatni raz kupowałem sobie buty w 1988r!! nie mam zatem poczucia dyskomfortu z powodu wydania 1300 PLN (dostałem jeszcze gratis profilowane wkładki). Wiem, na allegro byłoby taniej, ale jakoś głupio byłoby mi po trwających 1,5 godz. przymiarkach i "skakaniu" koło mnie powiedzieć "to ja już dziękuję" i udać się na zakupy w necie po spisaniu nazwy modelu. (Sklep bardzo zaprzyjaźniony, od 10 lat tam się zaopatruję z rodziną, głównie na posezonowych wyprzedażach 30-40% taniej od końca marca do początku października). Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...